Zavřít reklamu

V zařízeních se systémem Android je zahrnuto mnoho bezpečnostních funkcí. Jejich cílem je zabránit zlodějům v krádeži vašich soukromých informací nebo zajistit, aby nikdo jiný nemohl vidět zprávy, fotografie a data, která máte v zařízení uložena.  

Tyto ochrany však nemusí být 100%, pokud jste si zakoupili renovované nebo použité zařízení se systémem Android. V takovém případě potřebujete rychlé, spolehlivé a robustní řešení pro obejití FRP, abyste mohli plně využívat výhod nového telefonu. FRP je funkce ochrany zabudovaná už z výroby, která zajišťuje, že vaše zařízení nebude vymazáno za účelem nelegálního prodeje. Co ale dělat, když zapomenete heslo k zařízení?

iDelock 1

Lze odstranit zámek FRP? 

ANO! Smyslem zámku FRP je zabránit komukoli jinému, aby vaše zařízení používal bez vašeho svolení a následně jej obnovil do výchozí podoby. Obecně se jedná o vynikající bezpečnostní funkci, která je však velmi nepříjemná, pokud si zakoupíte již použité zařízení. Někdy se může stát, že společnost nebo soukromí majitelé, kteří vám Android prodávají, jej zapomenou odemknout nebo vymazat jeho paměť. 

Dobrou zprávou je, že k použití nástrojů pro odemknutí FRP nepotřebujete odborné znalosti v oblasti informačních technologií nebo zařízení se systémem Android. Existují softwarové programy, které vás provedou každým krokem, abyste mohli zařízení se systémem Android využívat s řešením obcházení FRB.  

Existuje řada důvodů, proč zámek FRP potřebujete obejít, jako např: 

  • Nákup použitých zařízení pro neziskový nebo školní program, která je třeba před použitím resetovat. 
  • Vždy, když zaměstnanec podá výpověď a nový pracovník převezme jeho zařízení se systémem Android, které mu společnost poskytla. 
  • Pokud prodáváte starší model zařízení se systémem Android ze skladu a zapomněli jste heslo nebo kód k jeho odemčení. 

Představujeme iDelock pro zařízení se systémem Android 

S výkonným softwarem iDelock (Android) od společnosti WooTechy se můžete všem těmto scénářům vyhnout. A to včetně toho, že se naučíte, jak odebrat účet Google ze zařízení Samsung, aniž byste znali heslo. Použití iDelock navíc umožňuje obejít FRP a všechny formy zamykacích obrazovek bez rizika malwaru, virů nebo poškození původního zařízení se systémem Android. 

Jedná se o snadno použitelné řešení, které má neuvěřitelně vysokou úspěšnost. Celý proces je veden pokyny na obrazovce, takže nebudete muset číst technickou příručku ani mít pokročilé školení. To vám ušetří čas i peníze, takže můžete svá zařízení se systémem Android využívat rychleji.

iDelock 2

Funkce iDelock pro Android: 

  • Kompatibilní software pro více než 6 000 různých modelů zařízení se systémem Android. 
  • FRP obchází Samsung a jakékoli otisky prstů, přístupové kódy, hesla a další zámky. 
  • Intuitivní, snadno použitelné rozhraní pro všechny uživatele. 
  • Bezpečný softwarový nástroj, který chrání zařízení před chybami v procesu. 

Kompletní průvodce obchvatem FRP  

Nenechte se zastrašit postupem tohoto nástroje pro obcházení FRP pro zařízení se systémem Android. Vše, co potřebujete, je kabel USB pro připojení systému Android k počítači a několik minut, než software vykoná svou práci. Chcete-li začít, použijte následující postup: 

Nainstalujte program iDelock do počítače a vyberte možnost Odstranit zámek Google (FRP). Připojte zařízení Android k počítači.

iDelock 3

Vyberte značku mobilního zařízení, verzi systému a další podrobnosti.

iDelock 4

Software se připojí k aktualizovaným databázím WooTechy a automaticky vám poskytne instalační balíček dat, který můžete extrahovat.

iDelock 5

A to je vše. Vaše zařízení se začne odemykat.

iDelock 6

K dispozici je také možnost spustit obcházení iDelock FRP výběrem možnosti obejít zámek obrazovky. Kroky jsou poměrně podobné a poskytují stejně přesné řešení. 

Závěr 

Vaše zařízení se systémem Android je pro vás cenné. Je v něm uloženo tolik údajů o vás a vaší rodině, které je třeba chránit. Pokud však nastal čas prodat nebo koupit použité zařízení, nebo pokud jste zapomněli správné přístupové kódy k tomuto zařízení, vyzkoušejte tento unikátně vyvinutý nástroj od společnosti WooTechy iDelock (Android). Budete moci znovu získat úplnou kontrolu nad svým systémem Android a znovu si užívat všech fantastických funkcí, které z něho dělají jedno z nejlepších mobilních zařízení na trhu.

Související články

Dnes nejčtenější

.