Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft již brzy přestane podporovat systém Windows 8.1, který bude ukončen v lednu 2023. Od té doby už jeho uživatelé nedostanou žádné další aktualizace a teoreticky tak může být jejich počítač vystaven nejrůznějším rizikům. Než k tomu ale dojde, je na místě aktualizovat na novější Windows 10, který je mimo jiné momentálně nejpoužívanějším systémem. Ačkoliv je k dispozici již Windows 11, Microsoft i přesto plánuje Windows 10 podporovat až do konce roku 2025, díky čemuž se jeho uživatelé nemusí obávat o bezpečnostní aktualizace a záplaty.

Chcete originální Windows nebo Office za nejnižší ceny?

Pokud máte zájem o Windows 10, pak byste rozhodně neměli přehlédnout úžasné letní slevy Godeal24 Summer Sale! Oficiálně byste totiž za systém Windows 10 zaplatili 199,99 $ (v Microsoft Store), zatímco na Godeal24 vás vyjde na příjemných 7,24 €! Pokud navíc potřebujete licence pro hned několik počítačů, můžete ještě více ušetřit. V takovém případě můžeme doporučit zakoupit kombinaci 5 klíčů pro Windows 10, díky čemuž vás jedna licence vyjde na pouhopouhých 5,99 €. Aby toho navíc nebylo málo, Microsoft zároveň uživatelům Windows 10 nabízí možnost bezplatného upgradu na Windows 11. Co se pak týče kancelářského balíčku Microsoft Office, ten oficiálně vyjde na 439,99 $. Na Godeal24, v rámci zmiňované letní akce Summer Sale, jej ale pořídíte již za 24,99 €. Stejně tak lze pořídit i kombinaci 5 klíčů, kdy jeden vyjde na 13,19 €.

godeal24 summer sale

Windows & Office za nejlepší ceny!

Kupte několik, ušetřete ještě více! Zvýhodněné ceny pro množstevní slevy

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Prozkoumejte další zvýhodněné nabídky zde

Samozřejmě potřeby uživatelů se mohou různě odlišovat. Přesně proto je Windows 10 k dostání nejen pro osobní použití, ale i pro byznys sféru a další. Přijít si tak můžete nejen na populární Windows 10 Pro, ale stejně tak i na Windows 10 Enterprise, Windows Server a další.

Sleva 50 % na další verze Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s doslova nabitou nabídkou, ve které najdete jen 100% legální digitální licence. Přijít si tak můžete na úplně stejný a funkční software, avšak s více než 80% slevou – a i přesto získáváte oficiální produkt. Navíc takto si můžete pořídit nejen Windows a Office, ale také řadu praktických počítačových a mobilních nástrojů, mezi které můžeme zařadit IObit, Ashampoo, Disk Drill a spoustu dalších.

Další software za nejlepší ceny!

Godeal24 je online obchod, který se specializuje na prodej licenčních klíčů pro operační systémy, kancelářské balíčky, videohry a další software.Obchod už navíc funguje řadu let, během kterých na první místo vždy staví samotného zákazníka a snaží se mu poskytnout jen to nejlepší, za nejnižší cenu. Pro zpříjemnění celého nakupování také prodejce zavedl nesmírně jednoduchý nákupní proces. Navíc ihned po zaplacení objednávky vám aktivační klíč k danému softwaru, společně s detailním návodem na jeho instalaci a aktivaci, přijde prostřednictvím e-mailu. Případně ještě během samotné instalace se můžete obrátit na profesionální zákaznickou podporu a položit ji jakékoliv dotazy. Experti vám totiž odpoví 24/7.

Díky vysoce kvalitním produktům a profesionálnímu přístupu si Godeal24 vysloužil rating 4,9 a 98% míru spokojenosti na TrustPilot (nezávislý portál pro hodnocení prodejců samotnými zákazníky), což jasně prokazuje zákaznickou spokojenost a kvality obchodu!

24/7 profesionální technická podpora, která je k dispozici zákazníkům napořád 

Kontakt Godeal24: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.