Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali, že příští ohebné telefony Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 by měly mít méně viditelnou rýhu. Nyní do éteru pronikl snímek, který to u prvního zmíněného dokazuje.

Respektovaný leaker Ice universe na Twitteru zveřejnil dvě fotky, které ukazují rýhu na vnitřním ohebném displeji třetího a čtvrtého Foldu. Již na první pohled je patrné, že rýha na displeji Foldu příští generace je méně výrazná než rýha na displeji „trojky“.

Zbytek Foldu4 bohužel na příslušné fotce nevidíme a oba snímky jsou trochu rozmazané, takže v tuto chvíli nelze vynášet definitivní soudy. Nicméně minimálně naznačují, že Samsung vylepšuje svou technologii ohebného displeje a substrát UTG, aby měl displej hladší povrch, což je rozhodně skvělé, protože právě na rýha je předmětem nejčastější kritiky na podobu ohebných zařízeních Samsungu.

O příštím Foldu z různých předchozích úniků již víme prakticky všechno, už nám chybějí jen fotky, které by jej ukazovaly v celé kráse. Spolu s véčkovou „ohýbačkou“ Galaxy Z Flip4 bude údajně představen v srpnu a do prodeje vstoupí ještě týž měsíc.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.