Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Netflix mu už tím jeho všudypřítomným LGBT lezl krkem. Snad bude Disney+ o poznání lepší.

  Tak to se chlapče budeš muset přestěhovat někam hodně daleko, doporučuju Rusko, Bělorusko, Maďarsko nebo arabský poloostrov. Protože lidí s LGBT+ orientací je na planetě odhadem 7 až 9 % a kvůli takovejm blbounům jako ty si násilně nebudou měnit svoji přirozenost. A stejně tak je nikdo nebude vyhazovat z filmů a seriálů jenom proto, že ty s nima máš nějakej problém (to platí i o jinejch rasách a genderech).

  To je fakt přitažený za vlasy. Nekoukat se na Netflix protože se v jeho pořadech sem tam objeví někdo jiné orientace než je on sám. Proč přitom nikde nejsou pohoršené výkřiky, že už mu leze Nova/Prima krkem tím všudypřítomným Petrem Rychlým, Kohákem, zrazavých lidí, malých lidí, velkých lidí, lidí co pijou alkohol, černochů, zvířat, sportovců, politiků, lidí co jsou ošklivý, blondýn, Bohdalový, Trošky a samozřejmě českého dabingu.

  Prosím uživatele Filipa aby to víc rozvedl, proč jsem podle něj blb. Tohle je jen prázné bezobsažné plácnutí. Já jsem užvateli HK poměrně podrobně vyargumentoval, že to co napsal je hnus (a označení blboun je jen takové pošťouchnutí, normálně by tam mělo být zmrd, hajzl nebo VKML).

  Vy se mi líbíte, pane Martinec. Máte vychování, slovní zásobu i smysl pro humor.
  Většina tvorby se LGBTQ komunitě nevěnuje, takže prskání pana HK moc nechápu. Mám Netflix i další streamovací služby. A to málo co se LGBTQ věnuje, ať si to tam je. Za mě je to ok a komu se to nelíbí, má x jiných filmů a seriálů, na které se může koukat.

  On ale pan HK neřeší tvorbu přímo pro LGBTQ+ komunitu. On má problém když se v pořadu objeví jedna jediná postava jiné orientace a hned v tom vidí spiknutí.

  Martinec: tleskám a podepisuji se pod to. Zdravý a normální člověk nemůže mít problém s tím, zda muž miluje muže nebo ženu. Tečka. Já jem hetero jako poleno, ale mám plno skvělých gay kámošů se kterýma nemám problém být ani v jedné posteli. A ne, nejsem bisex.

  Já jsem taky hetero. A vůbec nechápu reakce „bukvice se ozvala“ nebo „lgbt soudruh“. Jako co ty lidi musej mít za problém, že něco takovýho napášou, to ani nechci vědět. Ikdyž ono je to celkem jasný, co mají za „problém“, začíná se u nich projevovat latentní homosexualita a tak na to musej upotorňovat stupidními komentáři aby si sami dobe nalhali, že se nic neděje. Podobně jako starej Klaus… ikdyž ten byl na kluky už od mlada.

  Tak se dívám do diskuze abych našla zkušenosti ostatních, našla kterou platformu nejlíp vybrat, a místo toho je tu jen další z mnoha urážlivých sprostých a ubohých ,,diskuzí”. Přátelé, je mi vás vážně líto.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.