Zavřít reklamu

Jaro je již v plném rozpuku a počasí za okny mnohdy vypadá spíše letně. Období tří ledových mužů již máme zdárně za sebou, nastal tedy nejlepší čas zasadit a pěstovat nejrůznější rostliny či zeleninu. Kterých pět aplikací pro Android vám v tomto směru určitě pomůže?

PlantNet

PlantNet je skvěle fungující a užitečná aplikace, která slouží k určování rostlin všeho druhu. Stačí jen vyfotit část rostliny, kterou chcete určit, odeslat snímek do aplikace, a během několik málo okamžiků se vám zobrazí možné varianty, ze kterých vy si následně vyberete tu správnou. V aplikaci najdete také obrovskou spoustu užitečných a zajímavých informací.

Stažení v Google Play

Planta

Planta je povedená aplikace, která vám pomůže s úspěšným pěstováním vašich rostlin, stejně jako s péčí o vaši zeleň. Najdete zde užitečné tipy a triky, návody krok za krokem, ale také třeba informace o tom, jak o jednotlivé rostliny pečovat, kdy provádět jaké kroky, kam je ideálně umístit a podobně. Samozřejmostí jsou také notifikace ohledně péče o vaše rostliny.

Stažení v Google Play

Neleň pro zeleň

Neleň pro zeleň je tuzemská aplikace, kterou jistě ocení všichni pěstitelé. Najdete zde nejenom obsáhlou virtuální encyklopedii rostlin, ale také možnost vytvoření vlastní virtuální zahrady, kalendář s informacemi o příslušné péči nebo třeba obrovskou spoustu užitečných článků o péči o rostliny.

Stažení v Google Play

Planter – Garden Planner

Pokud se chystáte zakládat zahrádku či záhonky, můžete využít užitečných služeb aplikace Planter – Garden Planner. V této aplikaci si můžete efektivně rozvrhnout a zaznamenat, co kdy kam zasadíte. Kromě toho zde najdete také obsáhlé a užitečné informace, související s pěstováním, plánovač pro péči o vaši zahrádku a spoustu dalších funkcí.

Stažení v Google Play

PRO Landscape Home

PRO Landscape Home je užitečná a šikovná aplikace, s jejíž pomocí můžete snadno, rychle a efektivně naplánovat a navrhnout vzhled vaší zahrady. Stačí jen vyfotit místo, které se chystáte osadit květinami, a poté si na displeji vašeho mobilního telefonu můžete vyzkoušet, jak zde bude budoucí květinová výzdoba vypadat.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.