Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Možná už vás nebaví práce na starém softwaru, která navíc nemusí být v dnešní situaci ani úplně efektivní. Právě proto se vyplatí pouvažovat o aktualizaci vašeho počítače, v čemž vám jistě pomůže akce Godeal24 Office Software Sale, díky které si můžete přijít na parádní programy za bezkonkurenční ceny!

Godeal24 je internetovým obchodem se zaměřením na prodej softwaru, díky čemuž dává soukromým osobám, profesionálům i firmám skvělou příležitost pro pořízení Windows OS, Office, Ashampoo, IObit a řady dalších programů. Obchod Godeal24 je navíc znám pro svou profesionalitu a zodpovědnost, přičemž stejně tak potěší i doživotní podporou.

220512-720p-gd24-€

V rámci Office Software Sale si můžete přijít na řadu zajímavého softwaru za cenu nižší než u trička! Například pořídíte nejrozšířenější Windows 10 jen za 7,24 €, přičemž skvělou zprávou je, že je pak možné bezplatně přejít na Windows 11. Pokud si tedy pořídíte Windows 10, můžete ihned přejít na aktuální verzi Windows 11 za bezkonkurenční cenu!

Nejnižší ceny na trhu!

Na první pohled se předplatné Microsoft 365 může jevit jako výhodné. Jinak je tomu ale už v případech, kdy jej platíte po dobu několika let, kdy se může více než prodražit. Na druhou stranu si tak můžete pořídit Office 2021 Pro za pouhých 29,99 €. Tento software pak můžete používat už nadosmrti, aniž byste za něj neustále platili.

Sleva 62% na zvýhodněné balíčky! Slevový kód: SGO62

Sleva 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Další software pro online práci a studium! Slevový kód: SGO62

220512-720p-gd24+€

Aby toho nebylo málo, tak v bohaté nabídce obchodu Godeal24 najdete i řadu dalších nástrojů pro PC, mezi které se řadí například Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, software od IObit a řada dalších programů, které vám dokážou parádně pomoci.

Další nástroje za nejlepší ceny!

Prohlédněte si nabídku dalších nástrojů zde

Proč Godeal24?

  • Úspora peněz: Hlavní důvod pro nákup OEM softwaru spočívá bezesporu v jeho ceně. Prakticky si tak můžete přijít na jakoukoliv verzi Windows či Office. Tyto OEM licence navíc nabízejí aktuální funkce včetně dalších aktualizací a bezpečnostních záplat.
  • Legální licence: Většina lidí se při nákupu Windows či Office od třetí strany obává jediného – zdali jsou dané licence vůbec legální. Godeal24 se zaměřuje na prodej OEM licencí, které jsou legální, a proto se na každou z nich vztahuje také záruka.
  • Nepřetržitá 24/7 zákaznická podpora: Po zakoupení produktu od Godeal24 získáváte nárok na jejich nepřetržitou zákaznickou podporu, která vám může pomoci například s instalací či používáním daného softwaru.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně OEM licencí, neváhejte kontaktovat přímo Godeal24 prostřednictvím e-mailu na adrese service@godeal24.com.

Obchod Godeal24 se za roky svého působení setkal s parádním úspěchem a dočkal se i popularity u veřejnosti, čemuž vděčí své popularitě, rychlému dodání, pohodlnému placení a garanci vrácení peněz. Aby toho navíc nebylo málo, zákazníci mají před i po nákupu k dispozici technickou podporu, která dokáže nejen řešit problémy, ale také poradit, jakou verzi Windows si vlastně pořídit. Díky kvalitě nabízeného softwaru a celkovým službám si obchod vysloužil ohodnocení v podobě 4,9 a 98% míru spokojenosti na webu TrustPilot (nezávislá platforma, kde uživatelé hodnotí produkty a prodejce).

Související články

Dnes nejčtenější

.