Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Koupil sem si vychvalovaný Samsung!(S21FE).A udělal jsem velkou chybu. Měl jsem 7 letech telefony značky Huawei a naprostá spokojenost,(prostředí,bez záškubů,aktualizace ,spolehlivý,fotky,videa).Jenom bohužel teď nemá Google služby, proto ten přechod. Samsung daleko složitější na užívání a ještě musím udělat ve většině případů o 2 kliknutí více na stejnou položku.A fotky má ve dne stejné jako Huawei P20 Light ,který stál 7000kč. Fotky v noci lepší Samsung ,ale né zase otolik a to jen díky lepší světelnosti. Za mě krok zpět,takže co nejrychleji se ho doufám zbavím a přejdu bohužel zase k Číňanům.Za chyby se omluvám, tolik překlepů jako u klavesnice Samsung,jsem nikdy neměl.

    Zvyk je železná košile. Zkuste klávesnici Googlu (Gboard), třeba vám bude vyhovovat více. Nicméně ta Samsungu nabízí četná přizpůsobení. Koukněte do Nastavení -> Obecná správa -> Nastavení klávesnice Samsung.

    A naprostou nepochopitelné,že Samsung nemá ikonku,snímek obrazovky!Má jen záznam obrazovky,který je k ničemu. A to se nebavím co má za hnus tapety atd.

    Vůbec nevím, co tím myslíte. Záznam obrazovky je nahrávání toho, co se s telefonem děláte, jako video. Máte na mysli tedy nějakou funkci na pořízení otisku obrazovky? Nestačí tlačítkové kombinace a gesta? Jinak s tapetami je to opět styl vkusu. osobně v nich nevidím žádný problém a používám je. V kombinaci s Paletou barev jsem maximálně spokojený.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.