Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No asi takhle :
  Ty musíš svůj telefon pravidelně restartovat? – pavidelně ne ale občas ano. S tim jsem se setkal i u iPhonů ale po znatelně delší době

  Proč ukončuješ ty aplikace? – neukončuju

  K čemu řešíš velikost paměti RAM? – neřešim, ani netušim, kolik moje Motorola má

  Máš už aktuální Android? – netušim a neřešim. Stáhnu vždycky aplikace, co potřebuju, nenarazil jsem na potřebu updatu systému. I když každý měsíc nějaká otravná hláška o týhlě možnosti přijde.

  Využíváš slot na SD kartu? – ano, dokonce s oběma simkami.

  Nebojíš se, že tvůj Android chytne nějaký vir? – nebojim

  K čemu potřebuješ tlačítko zpět? – nepotřebuju, nemám. Stačí šoupnout prstem „v protisměru“

  Vysvětlíš mi smysl správce souborů? – někdy se hodí, třeba na SD kartě mám postahované manuály k domácí elektronice a různý jiný data ve složkách. Asi jako na stolnim počítači (Mac Pro)

  Kde rychle přepneš hlasitost vyzvánění? – v panýlku co vyskočí při stisknutí tlačítka hlasitosti. Ale změn an vibrace jako má iPhone je nepřekonatelná. Případně telefon otočim displayem na stůl a je ztlumený bez mačkání čehokoliv (MOTO gesta)

  Proč máš tolika ikonami zaplněný stavový řádek? – mívaji asi ondoňové co si neumí (nebo neřeší) nastavení oznámení. Mám tam sílu signálů obou SIMek + % baterky + hodiny + info jestli dorazila SMS, email nebo jiná zpráva. Bohatě stačí

  Snazis se presvedcit akorat sebe, aby te nemrzelo, ze na iPhone nemas a jen si o nem ctes. Nikoho jineho tvuj komentar, kteremu si venoval tolik energie, nepresvedci.

  Já nikoho nepřesvědčuju, jenom jsem uvedl svou zkušennost. iPhone mám soukromý v šuplíku už 1,5 roku. Manželka jede na SEčku protože oba máme rádi maý telefony.
  Střídavě používám v různý období jak iOS tak Android. Ideál neni ani jeden, na obou mě něco dokýáže vytáčet ale zvyknout se dá na obojí. Třeba ta „výhoda“ neustálých updatů a nových verzí iOS mi zaříza koupené 32 bit aplikace. Kdežto s Androidem 4.2 se daji i dneska stahnut některé aktuální.
  Ale jak tu někdo níže napsal, je nesmysl si dneska „poměřovat pindíky“ podle toho jaký má kdo telefon.

  Dnes, už je to len srandička, riešiť Android a IOS…
  Android-man, som bol rok na Asusu Eee pad Transformer Prime…
  Výborný tablet do aktualizácie Androidu na vyššie číslo – údes, ktorý už dnes nieje…
  Tak som utiekol k jabĺčku…
  ( Dnes je Android na inej úrovni a žiadny problém, zostal som však pri jabĺčku a nemienim riešiť…! )

  Je to vtipne, ale uz stare trosku a takze ne uplne pravdive. Osobne mam iPhone i iPad Air a predevsim v pripade iPadu jsem se u otazky na ram a zavirani appek moc nesmal. Trosku vic zalozek otevreno v Safari, jedna narocnejsi hra spustena a kdyz vlezu ze hry do safari a zpet (behem par vteřin), tak uz je hra ukoncena a startuje znova. Neni to pokaždé, ale nicmene to je pěkně otravne 🙂

  Ono by se taky dalo říct: Ptá se androiďák applisty, proč se ti při každém zobrazení aplikace appka nějakou dobu načítá…. Kde se zvlášť nastavuje hlasitost sms a zvlášť zvonění. Jak si z téhle konkrétní písničky uděláš jedním kliknutím vyzváněcí tón, atd…
  Tady to poměřování pindíků je úsměvné…

  Měl jsem jak android, tak Apple. Apple je bezpochyby skvělé optimalizovanej, o tom žádná. Na co android potřebuje 6gb ram Apple zvládne se čtyřma a ani se nezapoti. Ale zase mi chybí ohromné množství možností personalizace a nastavení všeobecne, který nabízí android. Oboje má své pro a proti.

  Každý systém je o něčem jiném. Android je pro technický zdatnější jedince co rádi experimentují s úpravami prostředí a telefonu celkově, těžko si na iPhonu nastavíte jiný výchozí dialer, jiný program pro SMS ani blbý výchozí prohlížeč nezměníte.

  iPhone je „vytáhni z krabice a používej“ přístroj, na ovládání je jednodušší, Apple ekosystém je celistvější a nevyžaduje moc pozornosti. Každý si asi vybere co mu vyhovuje, není nic jako lepší, nebo horší, je to otázka preferencí. iOS vychází z Unixu kdežto Android z Linuxu.

  Měl jsem oba přístroje, iPhone 13 a Nord, nakonec jsem zůstal u OnePlus a přispělo k tomu opravdu jen malinko věcí třeba nefunkční Split screen multitasking, nepřítomnost Touch ID v novém iPhonu a taky nemožnost si pořádně upravit plochu.. asi poslední je fakt že Siri je opravdu strašná, jako fakt hrůza oproti Google asistentu. iPhone je určitě supr ale proste5pro mě není

  S tím slotem na paměťovou kartu jsem to nepochopil. Ten slot by mohl být nějak na obtíž? Mnoho nových Android telefonů už bohužel slot nemá.

  Kvůli absenci slotu na paměťovou kartu jsem musel připlatit 2 tis., což není moc (např. u SE 2022 se připlácí 3 tis.).

  Zároveň jsem navíc dostal 2 GB RAM. Systém většinou používá kolem 5 GB, tak nevím, jestli 8 GB někdy využiji.

  Je mi tě líto jestli pomeřuješ kdo má kolik peněz podle toho jaký má telefon.
  A počítám že i podle auta 😉

  Dedukce, že kdo nemá iPhone ho nemá proto, že na něj nemá, podle mě svědčí jen o tom, že oni si iPhone koupili, aby ukázali, že na něj mají.

  Budování společenského statusu telefonem za 30 litrů je hodně směšné. 30k už dnes nejsou žádné peníze a celkově je ubohé zařazovat někam člověka podle toho, jestli si může nebo nemůže dovolit něco koupit.

  Vlastním samsung galaxy S21, manžel si koupil iphone 13. Jsem taková hracicka měním ikony a vyzvánění k různým kontaktům, ale na iPhonu je to sakra složité a jestli ne, chci poradit. Občas si ho půjčím a zkoumám, jsem z něho rozpačitá. Chtěla jsem 13pro ale fakt nevím zda přejít

  Hehe 😂😂 dobře to je, ale část dnes už úplně neplatí. Také si dělá každý legraci z jablickaru😂
  Ty za to musíš platit?
  Kdy budete mít Always on displej?
  Ty nedokážeš označit všecky fotky najednou?
  Co když Apple neudělá dobré telefony co budeš dělat?
  Vy tam máte mechanické tlačítko na hlasitost, to bylo tak v pravěku ne ?

  Always-on asi Apple nebude mít nikdy. Podle mě je to záměr. Apple by přiznal, že s tím přišel 13 let po prvním výrobci a 6 let po největším konkurentovi, takže je lepší tvrdit, že to zálazníci nepotřebují. A také by se snížila motivace pro pořízení Apple Watch. I když i s hodinkami je Always-on fajn, využívám ho i když mám Galaxy Watch.

  Apple vždylcy udělá nejlepší telefony na světě. Tedy podle věrných zákazníků. Přiznat si, že Apple zaspal, to by se jim zhroutil svět.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.