Zavřít reklamu

Špičkový prémiový ohebný telefon Samsung Galaxy Z Flip3 5G nebo chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm za pouhou korunu získají všichni zájemci, kteří si do 3. dubna 2022 předobjednají některý z letošních modelů televizorů Samsung Neo QLED. Mimořádný bonus se v případě telefonu Galaxy Z Flip3 5G vztahuje k jakémukoli televizoru Neo QLED 2022 o rozlišení 8K, u chytrých hodinek Galaxy Watch4 Classic 46mm pak ke všem letošním Neo QLED televizorům o rozlišení 4K a úhlopříčce 55 palců a vyšší.

Skvělé bonusy za desetitisíce korun

Akce platí od 14. března do 3. dubna 2022 nebo do vyprodání zásob na e-shopu samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung a u vybraných prodejců elektroniky. S ohledem na cenu televizorů a hodnotu bonusů se jedná o mimořádně výhodnou nabídku. Doporučená maloobchodní cena nejlevějšího letošního Neo QLED 8K televizoru QN700B začíná na 69 990 Kč. Pokud započtete cenu telefonu Galaxy Z Flip3 5G, který získáte jako bonus, vyjde vás nový špičkový 8K televizor od Samsungu jen na 43 001 Kč. Celková výše slevy tak činí téměř 39 %.

Samsung_galaxyzflip3_5G_hands_on_green 2
Samsung Galaxy Z Flip 3

Nejlevnější 55palcová Neo QLED TV modelu QN85B se 4K rozlišením vás pak po odečtení hodnoty bonusu v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch4 Classic 46mm vyjde jen na 26 501 Kč, tedy o 30 % méně, než je doporučená cena.

Samsung_galaxywatch4_silver
Samsung Galaxy Watch4

Vlajkovou lodí zbrusu nové špičkové letošní řady televizorů Samsung Neo QLED je model QN900B. Kromě něj je v nabídce šest sérií s úhlopříčkou od 43 do 85 palců (109 až 216 cm), takže si jistě vybere každý. Nejšpičkovější model QN900B s rozlišením 8K o úhlopříčce 85 palců je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 269 990 Kč, nejvyšší 4K model QN95B s úhlopříčkou 85 palců Samsung nabízí za doporučenou maloobchodní cenu 149 990 Kč. Nejnovější 8K televizory jsou dostupné v úhlopříčkách 55, 65, 75 a 85 palců, modely s rozlišením 4K pak v úhlopříčkách 43, 50, 55, 65, 75 a 85 palců.

Neo QLED nabízí nové a unikátní funkce

Nové televizory Samsung Neo QLED nabídnou špičkové parametry a spoustu nových či vylepšených funkcí. Světelné diody Quantum Mini LED nově doplňuje technologie HDR Mapping ve 14bitové hloubce, což znamená ještě více detailů v jasech i stínech. Funkci proprietárních diod Mini LED precizně řídí systém Quantum Matrix Technology, k němuž výrobce přidal i technologii Shape Adaptive Light – podsvícení se přizpůsobí tvaru zobrazovaného objektu. Díky této kombinaci si diváci mohou vychutnat každý detail v dechberoucích scénách.

Další předností nových televizorů je výtečný prostorový zvuk bez jakýchkoli kompromisů. Všechny nové modely Samsung Neo QLED jsou vybaveny reproduktory s ozvučením do více směrů a poprvé také podporují technologii Dolby Atmos, takže si při sledování filmů budete připadat jako v opravdovém kině – v kvalitě zvuku jde o velmi výrazný krok vpřed. Do funkční výbavy patří i technologie Object Tracking Sound (OTS), díky níž zvuk v místnosti prostorově kopíruje pohyb daného objektu po obrazovce.

Kromě špičkového obrazu a zvuku nabízejí nové televizory značky Samsung i celou řadu inteligentních funkcí, díky nimž si vlastnosti přístroje můžete přizpůsobit vlastním potřebám v dosud nevídané míře. Mezi novinky patří například vylepšené uživatelské rozhraní, v němž se snáze prohlíží obsah. Navíc budou majitelé moci připojit televizi k jiným chytrým zařízením – k tomu slouží inteligentní technologie Smart Hub.

Hráče pak nepochybně potěší speciální uživatelské rozhraní Samsung Gaming Hub. Mohou se těšit na snadnější ovládání, bleskurychlou odezvu obrazovky, rozlišení 4K s obnovovací frekvencí 144 Hz a porty HDMI vesměs ve standardu 2.1. S novými televizory Samsung si zkrátka každý užije špičkovou domácí zábavu bez jakýchkoli kompromisů.

Související články

Dnes nejčtenější

.