Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat novou aktualizaci pro Good Lock. Pokud jste o této sadě modulů ještě neslyšeli, tak slouží pro přizpůsobení a personalizaci zařízení společnosti, která umožňuje měnit jejich vzhled a chování, a také rozšiřuje jejich funkce. Jaké nové čerstvý update přináší?

Například modul Nice Shot nyní poskytuje nastavení pro to, aby se tlačítko pro smazání ukázalo ihned po pořízení snímku obrazovky a aby se snímek neukládal do schránky. Uživatelům hodinek Galaxy Watch 4 nyní modul ClockFace umožňuje používat ciferníky také na telefonu (tato funkce nicméně funguje jen u ciferníků vytvořených vývojáři prostřednictvím nástroje Watch Face Studio).

Samsung_Good_Lock

V modulu One Hand Operation+ pro změnu přibyla nová gesta pro klávesové zkratky a pohyb po obrazovce a SoundAssistant nyní usnadňuje používání šablon panelu hlasitosti a umožňuje uživatelům vytvářet si jejich vlastní v režimu DeX. Aktualizace rovněž přidává různá pozadí pro nahrávání selfie videí.

Vývojáři pracující na Good Locku vyzývají uživatele, aby jim poskytli zpětnou vazbu a návrhy, aby moduly aplikace mohli dále vylepšovat. Jak asi víte, Good Lock u nás není oficiálně dostupný, lze jej však stáhnout např. z webu apkmirror.com nebo sammobile.com (jednotlivé moduly si lze stáhnout tamtéž, některé však u nás nefungují).

Související články

Dnes nejčtenější

.