Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokukujete po kvalitních bezdrátových sluchátkách, ale do Apple AirPods či AirPods Pro se vám investovat nechce? Pak pro vás máme tip, který mnozí z vás zaručeně ocení. Velmi povedenou alternativou k AirPods jsou sluchátka HIVE podsie z dílny Niceboy, která nabízí kvalitní zvuk, velmi dobrou výdrž baterie, líbivý design a díky dnešní slevě na Alza.cz i vynikající cenu.

Sluchátka Niceboy HIVE podsie jsou takzvanými True Wireless sluchátky (tedy sluchátky zcela bezdrátovými bez jakéhokoliv propojovacího mostu), která se pyšní například Bluetoothem 5.0, patnáctihodinovou výdrží, odolností vůči vodě a prachu podle IP54, mikrofonem, velmi dobrým zvukem s technologií MaxxBass zvýrazňující basy či ovládacími prvky přímo na svém těle, díky kterým není pro jejich ovládání nutné vytahovat smartphone. Samozřejmostí je pak podpora iOS a macOS, dále pak počítačů s Windows či telefonů a tabletů s OS Android.

HIVE_podsie-5

Běžná cena sluchátek Niceboy HIVE podsie je 999 korun. Díky slevě na Alze je však může nyní získat za parádních 777 Kč, tedy o 22 % levněji než obvykle. Ale pozor, u podobných slev platí, že kvůli enormnímu zájmu zákazníků příliš dlouho netrvají. Pokud si je tedy pro sebe chcete ulovit i vy, rozhodně byste s objednávkou neměli váhat.

Sluchátka Niceboy HIVE podise můžete za 666 korun zakoupit od 9:00 přímo zde

Související články

Dnes nejčtenější

.