Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nákupní šílenství v podobě Black Friday na Alze zatím nebere konce, ba právě naopak – pozvolna do něj přibývají další a další produkty, které se rozhodl největší tuzemský obchod s počítači a elektronikou výrazně zlevnit. Nalézt mezi nimi lze i obrovské množství nejrůznějších příslušenství ke smartphonům, jehož cena spadla na absolutní minimum. Jedněch z největších slev se pak dočkaly konkrétně produkty značky AlzaPower.

Ať už sháníte nabíječku do auta, baterky, powerbanku či téměř jakoukoliv běžnou synchronizační a nabíjecí kabeláž, díky obrovským slevám na AlzaPower produkty si zaručeně své favority vyberete a co víc, jejich nákup vás vyjde doslova na hubičku. Naprostá většiny AlzaPower příslušenství se totiž dočkala velkých slev atakující v některých případech i 50 %, díky čemuž jsou dostupnější než kdykoliv předtím. Například Lightning kabely s MFi certifikací pro nabíjení a synchronizaci iPhonů lze sehnat už za méně než 169 korun, což je opravdu luxusní cena. Nouze nicméně není ani o micro USB či USB-C kabely za stejné či podobné ceny.

Jak už však bývá v Black Friday zvykem, produktová nabídka je výrazně limitovaná počtem kusů na skladě. Pokud si tedy chcete své příslušenství za super cenu ulovit i vy, neváhejte a nakupujte co nejrychleji. Jakmile totiž produkty ve slevě dojdou, již nemusí být prodejce naskladněny a vy tudíž už nebudete mít možnost využít skvělých slev.

Dnes nejčtenější

.