Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ťamťung prodává největší šméčka nevalné kvality co vůbec nic nevydrží! Mám několik výrobků od této společnosti a nemůžu doporučit ani jeden!

  Máte pravdu, musím potvrdit, že se zde o žádnou zaujatost nejedná, Samsungy jsou šmejdy největšího kalibru. Měl jsem od nich sluchátka, bezdrátové nabíječky, 3 mobily (S4, S7 Edge, Note8), klimatizace a TV, nejdéle ze všech produktů vydržel mobil – Galaxy Note8 -, který vydržel úžasných 9 měsíců. A ne, nepoužíval jsem ho místo kladiva. Všechny mé ostatní mobily, až na jednu no-name low-end šunku za 3k, což byl můj první mobil, mi fungují dodnes. Bohužel, nejsou ale vhodné pro používání, tedy alespoň zařízení, která nejsou od Applu, mají syndrom starého Androidu (mají lagy, a to i vlajky za 30k. Kromě neustálé potřeby něco řešit to byl můj největší důvod k přechodu. Jinak ale stále nedokážu nemít Android telefony rád). A závady, které se u těch přístrojů (Samsungů) objevily, byly naprosto neuvěřitelné. Například mé S7 Edge, který ale nebyl na tom tak špatně jako Note8, co se závad týče. Zničehonic doslova explodovalo sklo od zadního fotoaparátu. Když jsem se podíval, jak je na tom, nebyly po skle od fotoaparátu ani památky. Nebo Note8, ale ten byl ještě o ligu výš. Každých 10 až 15 minut (nebo oři zapnutí sebemenší hry či aplikace o velikosti YouTube) se sám zničehonic vypnul a nešel zapnout na další cca. 2 hodiny, což z něj dělalo nepoužitelný telefon pro cokoliv. Lagy byly takové, že když dal člověk domeček, tak ta zalagovaná animace trvala dvě a půl minuty. Fotoaparát byl zevnitř neustále zamlžený když nebyl, tak fotky byly neuvěřitelně rozostřené a aktualizace softwaru a Samsung aplikace nefungovaly. Pak ještě odumíraly pixely od displeje a zatímco výdrž na nabití byla tak dvě a půl hodiny, nabíjel se téměř dvojnásobnou dobu. Čtečka otisku prstů nefungovala, stejně jako bezdrátové nabíjení. Po 9 měsících plných utrpení, za které jsem zaplatil více než kolik bych zaplatil za iPhone, konečně mobil doterorizoval (nutno říci, že vydržel ze všech nejvíc). Doteď ale nemá jediný škrábanec a i přes IP68 nebyl v kontaktu s kapalinou.

  Nevím tedy co jste měl od Samsungu Vy, ale já mám se Samsungem odlišnou zkušenost. Samsung mám od doby kdy měl ještě Symbian S60 5. gen. Byl to 8910HD, na tu dobu snad nejlepší telefon na trhu, Nokia v té době předvedla svůj prý bezkonkurenčně nejlepší komunikátor na světě, byla to Nokia N97, v té době jsem za něj dával bez 5 Kč 20.000 Kč na rok 2010 dost peněz. Do této doby jsem měl pouze Nokia telefony, tento byl poslední, absolutní horor a nejhorší telefon co jsem kdy měl, strávil jsem s ním 6 měsíců a z toho byl 3 měsíce po servisech. Po vrácení peněz za telefon jsem zakoupil již výše zmíněný Samsung, svůj první Samsung a musím říct, že ta odezva Symbianu oproti Nokii byla naprosto úžasná. Ten displej byl v té době neuvěřitelný, byl to AMOLED a navíc kapacitní, takže citlivost byla skvělá, to Nokia měla za 20.000 Kč odporový displej a bylo to běžné ošklivé LCD, citlivost a odezva byly příšerné. O kontrastu zde nemá cenu ani psát, tam kde byl Samsung o tom se Nokii mohlo jen zdát. A jako třešnička na dortu byla cena. Telefon jsem kupoval za 15.995 Kč, čili o 4.000 Kč méně než Nokii a za to jsem dostal nadupaný stroj. Dodnes ho hodnotím jako jeden z nejlepších telefonu co jsem kdy vlastnil. Poté jsem zůstal věrný Samsungu a do dnes mám jejich smartphony, hodně dlouho po tom mém prvním Samsungu žádný jiný výrobce nedokázal nabídnout tak kvalitní displej, takže to byla vždy jediná volba, dnes už to tak zcela neplatí. Vystřídali se u mě telefony jako Galaxy S II, Galaxy S III, Galaxy S IV, Note I, Note IV, Galaxy S VII, Galaxy S VIII, Note 9, Note 10 plus. Note 20 jsem bohužel neporizoval, protože to Samsung přehnal s tím, že za ty peníze tam dál rok stary hardware a myslel si, že to lidi budou kupovat a pak je tu to rozlišování Snapdragon a Exynos a přitom je stejná cena. Byl jsem spokojený, ale poslední dobou mi přijde, že Samsung zachází do extrému a zkouší co mu projde u zákazníků. Možná je čas se poohlédnout po jiném výrobci, který nerozlišuje trhy a nedává za přemrštěné ceny rok staré herdware.

  Dokud Samsung nezmění politiku se Snapdragon a Exynos, nebudu pokračovat v nákupu této řady. Měl jsem S1, S3, S4, S6 edge +, S8+(korejský s větší pamětí) a nyní S10+. Ceny jsou čím dál vyšší, ale přitom nám sem dávají výrazně horší HW

  Má zkušenost je pozitivní. Mobily jsem měl S7 edge, S8, S10+, Note 8, Note 9, Note 10. Teď používám Note 20 Ultra a tab S6. ANI JEDEN se mi nepokazil. Lednice Samsung. 2 smart TV Samsung. Taky OK. Žádné závady.

  Souhlas, dokud nebude Exynos opravdu ve všem +-5 procent jako snapdragon, nechci Samsung telefon ani vidět.. Z principu nemám rád ojeby..Nebo mít aspon na výběr verze..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější