Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nastala ideální doba na nákup nového smartphonu od Xiaomi. Se slevou si momentálně můžete pořídit jak loňské modely, tak letošní novinky. Pomalu také míří do prodeje nový model elektrické koloběžky Xiaomi, kterou si na Mobil Pohotovosti už můžete předobjednat.

Ještě nižší ceny telefonů

Vůbec poprvé jsou v akci oblíbené smartphony Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro. Cena menšího Note 9 se 48 Mpx fotoaparátem začíná už na 5 121 Kč (původně 5 690 korun). Cenovka většího a výkonnějšího Note 9 Pro se 64 Mpx fotoaparátem klesla na 7 191 Kč (původně 7 990 korun). Oba modely tak momentálně nabízí pravděpodobně ten nejlepší poměr cena/výkon ve své kategorii.

Xiaomi Redmi Note 9

Ve slevě jsou ale také ostatní telefony od Xiaomi. Opravdu levně teď pořídíte loňský Redmi 8 nebo Redmi 7A. V akci je také nedávno představený Mi Note 10 lite i jeho plnohodnotná verze Mi Note 10.

Nová elektrokoloběžka Xiaomi

Elektrické koloběžky jsou v poslední době extrémně populární, a ty od Xiaomi obzvlášť. Aby čínský výrobce dokázal vyhovět skutečně všem zákazníkům, přichází na trh nový model Mi Electric Scooter Essential. Jedná se o odlehčenou verzi modelu Mi Scooter Pro s váhou jen 12 kg, maximální rychlostí 20 km/h a dojezdem 20 km, která má vylepšené brzdy, sofistikovaný tempomat a rychlejší systém složení pro snadné přenášení. Navíc potěší i displejem na řídítkách a nižší cenou, která se zastavila na 10 990 korunách. Na Mobil Pohotovosti si už teď můžete elektrokoloběžku předobjednat, prodávat se začne v průběhu příštího týdne.

1520_794_xiaomi_scooter_essential

Dnes nejčtenější

.