Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravim, mam taky tento problem.
  Domaci kino HT-J5500, zarizeni se pusti a pak pak po trech sekundach skace hlaska NO DISK a nasledne LOAD, s tim ze obraz problikava takze se to nejspis furt restartuje a hrka prazdna mechanika.

  Nefunkcni od ctvrtku.

  Snad to vyresi.

  Lépe bych nedokázal popsat odchod mého samsungu do věčných lovišť, než jak je uvedeno ve vašem článku.
  Již nikdy více samsungu !!!!!!!!

  Mám úplně stejný problém u zařízení BD-J5900/EN jako je popsáno výše. Přehrávač nefunguješ už dva týdny a na podpoře Samsung v Holešovicích řekli, že mám přístroj přinést a postup jako s klasickým servisem . Resp. nejdřív poslat email s popisem závady.

  V Americe a Africe posilaji pristroje zpet na opravu. Ceska podpora nema stale zasne oficialni informace, takze muzeme cekat a cekat. Btw timhle jsem se Samsungem skoncil. Peace

  Samsung nabízí opravu už i v čechách zdarma u podpory danného typu je takovej zvoneček po kliknutí vyskočí vyjádření k chybě! Má už někdo nějakou zkušenost s opravou ? ( se mnou určená opravna po emajlu nekomunikuje a telefon nezvedaj )

  Mám ten samý problém s domacim kinem HT-j5550w
  V opravně mi řekl chyba software .
  Mám kontaktovat servis Samsung ale tam se nemohu dovolat a nejbližší mám Prahu.
  Už vám to někdo opravil???
  Když tak prosím o info.

  Mám to samé. HTJ 5500. Samsung zastoupení pro ČR mne odkázali na jediné zastoupení v Praze. (VSPDATA)
  Údajně opraví zdarma. Kontaktoval jsem po telefonu, ale chtěli poslat klasický email ohledně problému. Poslal jsem a čekám na odpověď. Do Prahy se mi určitě nechce, ale poslouchat děti, že nemají netflix také není fajn. Každopádně mne trochu mrzí na samsung, že nedal nějaký help (že se jim něco nepovedlo). Budou spousty lidí co přístroj vyhodí a ani nebudou tušit, že problém není u nich. ACH JO

Vložte vlastní komentář

celý text