Zavřít reklamu

Samsung se spojil s československým magazínem Vogue a společně představují limitovanou edici Galaxy S10. Speciální je zejména balení, ve kterém je kromě samotného telefonu navíc přibalena také dámská mikina a poslední číslo časopisu Vogue. Vítané je, že všechny doplňky jsou zdarma a speciální edice vychází cenově stejně jako klasický Galaxy S10.

„Samsung a Vogue CS, to jsou dvě ikonické značky, které jsou si blízké svým přístupem ke kvalitě a designu. Naše dlouhodobé partnerství právěvrcholí nejnovější spoluprací, která podtrhuje krásu našeho prémiového telefonu Samsung Galaxy S10. Společně jsme vytvořili něco výjimečného, dárkový box, který oslavuje eleganci, nadčasovost a ženskost,“ uvedla Tereza Vránková, ředitelka marketingu Samsung Electronics Czech and Slovak.

Pokud máte o speciální edici zájem, musíte telefon zakoupit na oficiálním e-shopu www.samsung.cz. Vybrat si můžete libovolnou variantu modelu Galaxy S10 a pro získání edice musíte zadat slevový kód VOGUE. Zdarma tak získáte unikátní box, který je ručně zdobený pomocí sítotisku, černou oversized mikinu s tímto vzorem a nenápadnou výšivkou Vogue CS x Samsung, dále poslední číslo Vogue CS a k němu ještě roční předplatné tištěného časopisu a exkluzivní wallpapery.

Zmíněné doplňky mají hodnotu několika tisíc korun, Samsung je ale nabízí za cenu telefonu. Výše uvedený kód můžete dokonce uplatnit i v případě, že telefon zakoupíte ve slevě v rámci Black Friday. Nabídka nicméně platí jen do vyprodání zásob, přičemž k dispozici je pouze 50 kusů dárkových boxů.

Samsung Galaxy S10 Vogue FB
Samsung Galaxy S10 Vogue FB

Související články

Dnes nejčtenější

.