Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali o tom, jak vypadají teoretické spekulace o budoucím fotoaparátu zatím ještě nevydaného Samsungu Galaxy S11. Bližší informace na sebe nenechaly dlouho čekat – známý a relativně spolehlivý insider Evan Blass zveřejnil tento týden na svém Twitteru zprávu o tom, že se dočkáme hned tří variant modelu Galaxy S11 s technologií zakřivených okrajů displeje. Samsung by měl nové vlajkové lodě vypustit do světa již v únoru příštího roku.

Evan Blass ve svých příspěvcích uvádí, že se s největší pravděpodobností bude jednat o varianty Galaxy S11, Galaxy S11+ a Galaxy S11e. Úhlopříčky displejů jednotlivých modelů by měly činit 6,2 nebo 6,4 palce u nejmenší varianty, zatímco u rozměrnějších modelů by mělo jít o 6,7 palce a 6,9 palce. Smartphony produktové linie Galaxy S10 byly opatřeny o něco menšími displeji – úhlopříčka displeje Samsungu Galaxy S10e činí 5,8 palce, Galaxy S10 je vybaven 6,1-palcovým displejem a Galaxy S10+ 6,4-palcovým displejem. U budoucích modelů ale Samsung hodlá podle všeho displeje zvětšit.

Blass dále uvádí, že všechny varianty Galaxy S11 budou disponovat zakřivenými displeji. „Nekonečný“ displej Infinity Edge, rozkládající se od okraje k okraji, by se postupně měl stát standardem téměř u všech modelů. Zatím není jasné, jakou podobu bude mít přední kamera smartphonu – ve hře je drobný, kruhový tvar průstřelu, výřez, ale spekuluje se také o možnosti fotoaparátu, zakomponovaného přímo do displeje. Co se konektivity týče, měly by být menší varianty Galaxy S11 podle Blasse měly k dostání v 5G i LTE verzích, zatímco větší modely budou automaticky vybaveny 5G modemem s tím, že se uživatelé budou moci připojit i k LTE sítím. K představení Galaxy S11 by mělo dojít nejpozději koncem února příštího roku, prodej by mohl být zahájen v březnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.