Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká smartwatch z dílny Fitbit, na kterých můžete ušetřit stovky korun. Slevu získáte po zadání slevového kódu magazine2010 do pole pro slevový kód. Ale pozor, kód lze využít pouze 10krát. S nákupem tak rozhodně neváhejte.

Fitbit Versa 2 (NFC)

Prvním modelem smartwatch od Fitbitu je Versa 2 s NFC. Jedná se o velmi pěkně zpracované chytré hodinky, které tvarově mírně připomínají Apple Watch. To znamená, že se u nich můžete těšit na nikoliv kulaté, ale hranaté tělo tvořené kovovým rámečkem. Co se týče funkcí hodinek, těšit se můžete na monitoring spánku, snímač tepové frekvence, úložiště na více než 300 písní, možnost zobrazování notifikací z telefonu, Always-on režim displeje, více než pětidenní výdrž baterie a dokonce i Fitbit Pay, což je mobilní platební metoda podobná Apple Pay, kterou už první české banky podporují. I tu si tak užijete u nás naplno. Co se týče kompatibility, hodinky nemají problém ani s iPhony a ani s Androidy. Hodinky se vyrábí v růžové, šedé a černé variantě ve silikonovými řemínky téže barvy, přičemž sleva dnes platí na všechny.

Fitbit Versa 2 Special Edition (NFC)

Pokud jste příznivci speciálních edicí a Versa 2 se vám líbí, máme pro vás skvělou zprávu. I tyto hodinky lze totiž zakoupit ve speciální edici, která se od té běžné liší velmi pěkným pleteným páskem, který bude možná na vašem zápěstí ještě pohodlnější nežli silikon. Nicméně v této edici naleznete v balení právě i silikonový řemínek, díky čemuž si můžete jejich pohodlnost otestovat na vlastní kůži či řemínky zkrátka měnit jen podle toho, do čeho se zrovna hodláte s hodinkami na ruce pustit. Co se týče ostatních vlastností hodinek, ty jsou naprosto stejné jako v případě výše uvedených klasických Versa 2 s NFC.

fitbit-versa-2-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.