Zavřít reklamu

Nejnovější smartphony od Samsungu se mohou pochlubit opravdu kvalitními displeji, kterým k dokonalosti chybí opravdu jen málo. Zatímco řada uživatelů je nadmíru spokojená, jiní volají po vyšší obnovovací frekvenci (90 Hz – 120 Hz) nebo přední kameře, která by byla v displeji zabudována opravdu přímo, tedy bez nutnosti sebemenšího výřezu. Přestože by někdo zrovna nad těmito vlastnostmi možná mávnul rukou, existuje poměrně velká pravděpodobnost, že se jich dočká již příští generace smartphonů produktové řady Galaxy S.

Na úniky zjevně není nikdy příliš brzy. Svědčí o tom nejnovější zpráva z webu GalaxyClub, která naznačuje, že by Samsung Galaxy S11 měl být téměř nejvyšším smartphonem, který kdy z dílny Samsungu vzešel – v tomto směru by měl téměř dohnat výšku smartphonu Sony Xperia 1. Na velkorysé výšce smartphonu Sony Xperia 1 má zásluhu mimi jiné displej CinemaWide s poměrem stran 21:9. Příliš mnoho výrobců v tomto směru firmu Sony nenásledovalo, Samsung se jí ale značně přiblížil.

galaxy-s11-sm-g416u-g986u-html5test-1024x479

Server GalaxyClub se pochlubil údajným HTML5 benchmarkem zařízení s označením SM-G416U. Tento dokument obsahuje náznaky, týkající se rozlišení příští vlajkové lodi produktové linie Galaxy S. Tyto údaje hovoří o poměru stran 20:9. Ten sice rozměrů CinemaWide nedosahuje, svědčí ale o tom, že by displej Samsungu Galaxy S11 mohl být o poznání protáhlejší, než displej současného Galaxy S10. Tomu, že by displeje příštích smartphonů od Samsungu mohly být o něco protáhlejší, nasvědčuje i rozhraní One UI, u kterého se některé důležité navigační prvky přesunuly na spodní stranu obrazovky pro snazší dosažitelnost.

Samsung-Galaxy-Logo

Související články

Dnes nejčtenější

.