Zavřít reklamu

Počátkem září představila společnost Apple dvojici nových iPhonů se zcela novými fotoaparáty. Jak to tak bývá, stala se právě tato součást produktové linie iPhone 11 terčem řady internetových vtípků. Zatímco někteří si fotoaparáty nových iPhonů dobírali kvůli designu, který může v někomu evokovat vzhled indukční desky sporáku, společnost Samsung bleskově zareagovala reklamou, která si bere na paškál funkce natáčení letoších novinek od Applu.

iPhone 11 Pro se od nedávno vydaného Samsungu Galaxy Note 10 liší mimo jiné způsobem natáčení videa. Zatímco Galaxy Note 10 se může při natáčení videa pochlubit funkcí live bokeh, iPhone toto vylepšení postrádá – a právě tímto rozdílem se zabývá nový reklamní spot od Samsungu, který připomíná, že fotoaparáty jeho smartphonu Galaxy Note 10 se zaměřují na to, na čem záleží.

Ve videu můžeme vidět dvojici lidí, kteří natáčejí emotivní žádost o ruku. Zatímco muž svírá v rukou nejnovější iPhone, žena k natáčení používá Samsung Galaxy Note 10. Majitelce Samsungu Galaxy Note 10 se při natáčení podaří díky funkci live bokeh zaostřit na ústřední pár, jablíčkář má ale v reklamě smůlu – jeho smartphone tuto funkci postrádá. Nakonec snahu o natočení videa vzdá a celou scénu sleduje na displeji Galaxy Note 10.

Kromě přizpůsobitelného live bokeh efektu přináší fotoparát Samsungu Galaxy Note 10 a 10 Plus například také pokročilou stabilizaci obrazu, možnost okamžité editace fotografií nebo pokročilé ovládání nahrávání zvuku.

Galaxy-NOte-10-reklama-fb

Dnes nejčtenější

.