Zavřít reklamu

Ať už uvažujete nad koupí Samsungu Galaxy S10, S10e nebo S10+, je nyní ta nejvhodnější doba. Samsung totiž spustil akci, kdy ke všem třem zmíněným telefonů rozdává kvalitní bezdrátová sluchátka AKG Y500 v hodnotě 4 tisíce korun zdarma jako dárek. S telefonem navíc získáte 4měsíční předplatné YouTube Premium v hodnotě 716 korun.

Speciální nabídka je omezena počtem kusů a pro získání sluchátek není potřeba žádná registrace. Jakožto zákazník je obdržíte přímo při odběru na prodejně, nebo v případě online objednávky vám přijdou společně se zakoupeným telefonem poštou. AKG Y500 se vyznačují zejména dlouhou výdrží baterie, kdy umožňují přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Navíc nabídnou i superrychlé najení – další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Vyznačují se také funkcí Ambient Aware, která chytře odfiltruje okolní hluk, ale zároveň díky ní uslyšíte vše potřebné.

YouTube Premium na 4 měsíce si aktivujete přímo na nově zakoupeném Galaxy S10e / S10 / S10+. Stačí otevřít aplikaci YouTube a zvolit Účet –> Získat YouTube Premium –> Vyzkoušet zdarma. Jakmile nákup dokončíte, můžete si užívat čtyřměsíční členství, v rámci kterého budou všechna videa na YouTube zcela bez reklam s možností stahování pro offline sledování a poslechu na pozadí (při přesunu do jiné aplikace se přehrávání nepřeruší). YouTube Premium navíc zahrnuje i YouTube Music, tedy novou aplikaci na streamování hudby (podobně jako Spotify).

Řada Galaxy S10 výhodnější, než kdy dřív

Koupě Galaxy S10e / S10 / S10+ je aktuálně výhodnější, než kdy dřív. Kromě sluchátek AKG Y500 a YouTube Premium na 4 měsíce zdarma totiž k telefonu můžete stále získat šek v hodnotě 1200 Kč, který vám bude vyplacen při výkupu vašeho staršího telefonu. Vyplatit se leckomu také může nákup telefonu na splátky bez navýšení. A potěší i 50 % sleva na pojištění zařízení.

Samsung Galaxy S10 AKG Y500 zdarma
Samsung Galaxy S10 AKG Y500 zdarma

Dnes nejčtenější

.