Zavřít reklamu

Společnost Samsung chystá vydání hned dvou nových bezdrátových nabíječek. Zatímco jedna z nich potvrzuje brzký příchod hodinek Galaxy Watch 2,  druhá představuje nový stojánek pro rychlé nabíjení, jehož prodej bude s největší pravděpodobností spuštěn spolu s prodejem Samsungu Galaxy Note 10.

Web Galaxy Club si všiml nabíječky, registrované pod produktovým kódem EP-OR825. Toto číselné označení napovídá, že skutečně půjde o nabíječku, určenou pro novou generaci hodinek Galaxy Watch. O těch toho prozatím příliš mnoho nevíme, nápovědu by mohly poskytnout názvy prvků, které si nechal Samsung registrovat – jedná se konkrétně o Digital Bezel, Touch Bezel a Touch Wheel. Poslední jmenovaný prvek naznačuje, že druhá generace Galaxy Watch bude možná postrádat fyzické otočné kolečko.

Další z nedávno zaregistrovaných produktů nese kódové označení EP-N5200. Půjde tedy podle všeho o nástupce EP-N5100, bezdrátové nabíječky, kterou Samsung vydal v roce 2018 spolu se smartphonem Samsung Galaxy S9. Nová bezdrátová nabíječka by podle  dostupných zdrojů měla nabízet rychlé 20W nabíjení, stoprocentní potvrzení této domněnky nám ale nejspíš dá až oficiální vydání nabíječky.

Samsung Galaxy Note 10 by měl letos vyjít ve dvou variantách včetně větší Pro verze s duální přední kamerou. Druhá generace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 2 je zatím obestřena tajemstvím, s největší pravděpodobností se ale dočkáme Wi-Fi/Bluetooth a LTE varianty, ve hře je také 5G verze pro trhy, kde byly již spuštěny 5G sítě.

Galaxy Note 10 Leak 2
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.