Zavřít reklamu

Příchod Samsungu Galaxy Note 10 je čím dál netrpělivěji očekáván. Spolu s tím, jak se blíží, narůstá také počet odhadů, fám, ale také více či méně důvěryhodných úniků. Ten nejnovější má podobu renderů, vytvořených v CAD systému, a ukazuje jak přední, tak i zadní část zařízení. Únik prozrazuje hned několik zajímavých skutečností, které se ale ne každému musí nutně líbit.

Úniky se objevily na serveru 91Mobiles ve spolupráci s OnLeaks. Jednou z hlavních věcí, kterých si na nich můžeme povšimnout, je absence sluchátkového jacku. Kromě toho je také patrná absence tlačítka pro Bixby, přítomná jsou naopak fyzická tlačítka pro ovládání hlasitosti a pro vypínání. Když se zadíváme na horní část displeje, můžeme vidět, že se výřez pro přední kameru posunul blíže ke středu.

Zmíněné úniky by měly ukazovat menší, levnější Galaxy Note 10 s 6,3palcovým displejem a jednoduchým předním fotoaparátem. Rozměrnější Pro model by podle některých zpráv měl mít přední fotoaparát umístěn v rohu displeje. Spekuluje se o tom, že Samsung Galaxy Note 10 Pro bude na rozdíl od svého menšího sourozence vybaven duálním předním fotoaparátem, podobně jako model Galaxy S10+. V souvislosti s 5G modelem se zase hovoří o třech předních fotoaparátech, které se ovšem výrazně podepíšou na vzhledu výřezu v displeji.

Co se zadní části přístroje týče, lze na renderech vidět trojitý fotoaparát, zasazený vertikálně v levém horním rohu. Fyzické tlačítko pro vypínání se pro změnu přesunulo na levou stranu přístroje pod tlačítka pro ovládání hlasitosti, takže pravá strana přístroje zůstává „čistá“. Vzhledem k absenci tlačítka pro Bixby se dá předpokládat, že tuto funkci převezme tlačítko pro vypínání. Operační systém Android Pie kupříkladu umožňuje uživatelům nastavit dlouhý stisk vypínacího tlačítka pro aktivaci Bixby Voice. Pravdou je, že samostatné fyzické tlačítko pro aktivaci Bixby postrádalo smysl u uživatelů, hovořících jazykem, pro nějž u Bixby chyběla podpora.

Rozměry Samsungu Galaxy Note 10 by podle OnLeaks měly být 162,6 x 77,4 x 7,9 milimetru. Rendery si můžete prohlédnout ve fotogalerii tohoto článku.

Galaxy Note 10 Leak 3
Zdroj

Dnes nejčtenější

.