Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Uspěchaná doba si žádá přesnou organizaci a řízení času. Tak zvaný time managament neboli česky „umění řízení času“ se ale dělá mnohem snadněji, když vám s ním někdo pomáhá. Zatímco dříve to byl kalendář, který se postupně zmenšil do kapesního diáře, jež přešel do chytrých telefonů, dnes je nejlepším řešením pořízení chytrých hodinek. Už pouhé jejich používání šetří čas, neboť je máte neustále na ruce. Jakmile tedy potřebujete něco zjistit nebo zařídit, nemusíte složitě hledat po kapsách nebo v kabelce či tašce mobilní telefon. Rovněž nemusíte mít obavu, že je někde zapomenete či založíte.

Mohlo by se zdát, že time managament je něco, co využijí pouze manažeři, výkonní ředitelé či obchodníci, ale uvidíte sami, že tomu tak není. S funkcemi, které chytré hodinky obsahují si v mnohém usnadní život i maminky na mateřské dovolené, studenti, staří lidé, rodiče,… Zkrátka každý, kdo v dnešní době chce mít svůj čas pod kontrolou.

Organizuje a řídí vaše kroky

Jsou elegantní a stylové, nosit je lze i k decentním oblekům do práce, ale také na trénink do posilovny. Kromě univerzálního vzhledu, který se chameleonsky hodí pro mnoho různých příležitostí, jsou Samsung chytré hodinky velmi kvalitní organizátor. Hlídají váš čas, stejně jako jejich prapředkové v minulém století, ale zároveň vám dávají vědět všechno, co potřebujete. Propojení s mobilním telefonem usnadňuje sledování příchozích hovorů i sms, na které lze zároveň i rovnou odpovídat. Svůj mobilní telefon ani v podstatě nemusíte mít přímo u sebe. A kdyby se vám stalo, že jste ho někam založili, chytré hodinky vám ho pomohou najít. S kalendářem a zobrazováním aktuálního data se rychle zorientujete v čase, jakmile si budete potřebovat něco naplánovat. A upozorněním v podobě budíku se lze poté na danou akci zavčasu připravit.

Hlídá váš životní styl

Stejně jako většina dalších chytrých hodinek jsou i ty od Samsungu zároveň nutričními poradci. Zdravý životní styl je v posledních letech poměrně často zmiňované téma, přičemž každý krok v tomto ohledu se počítá. A to doslova. Chytré hodinky s funkcí krokoměru budou sledovat váš každodenní pohyb a informují vás o vašich výsledcích. Během cvičení vám budou počítat spálené kalorie a hlídat tep, čímž vám pomohou udržovat nejideálnější tepovou frekvenci. Při posilování tak dosáhnete perfektních výsledků mnohem rychleji. Hlídání tepu ale využijete i jinak. Některé modely chytrých hodinek Samsung totiž disponují hlídačem stresu. Jakmile se podle vaší tepové frekvenci zvýší vaše hladina stresu, hodinky vám nabídnou dechové cvičení či jiné relaxační techniky, které vás uvedou zpět do klidu. Se zdravým životním stylem lze dosáhnout i kvalitnějšího spánku, o jehož vlastnostech vás budou chytré hodinky rovněž pravidelně spravovat. Jsou velmi pohodlné, takže se nemusíte obávat, že by vám na spaní byly nepohodlné. Ráno se tak budete probouzet svěžejší a odpočinutější.

Jste stále o krok napřed

Chytré hodinky kromě výše zmíněných „základních funkcí“ obsahují i další aspekty, kdy každý osloví někoho jiného. GPS lokalizátor či SOS tlačítko mají především dětské Samsung chytré hodinky. Tyto aplikace vás informují o tom, kde se vaše dítě nachází a zda-li nepotřebuje vaši pomoc. Hodinky s vyšší pořizovací cenou se umí připojit i přes wi-fi na internet, takže ať se budete nacházet kdekoliv, můžete kontrolovat své emaily, sociální sítě nebo třeba stav vašeho webu (resp. pokud webhosting stále funguje). Vysokou výdrží až dvacet dní se pyšní chytré hodinky s méně početnými funkcemi, které ale mohou nenáročným uživatelům postačovat. Vnitřní uložiště ocení především jedinci, jež chtějí hodinky využívat při cvičení a poslouchat přitom svou hudbu. Těm budou vyhovovat i další funkce jako je sledování a záznam trasy, měření rychlosti a vzdálenosti. Všechny funkce jsou snadno nastavitelné dotykem někdy v kombinaci s jedním až dvěma tlačítky.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_1200x800

Související články

Dnes nejčtenější

.