Zavřít reklamu

Fanoušci hrdinů z komiksů Marvel a zároveň majitelé nových Samsungů Galaxy S10, S10+, S10e mají důvod k oslavám. Samsung si totiž ve spolupráci s Marvel přichystal speciální edici šesti krytů. Nejde však pouze o běžné obaly pro telefon – po nasazení se kompletně změní i uživatelské rozhraní a do telefonu se přidá akční hra.

Pouzdra jdou svým designem přímo naproti fanouškům Avengers a komiksových hrdinů od Marvel. Na výběr je celkem šest různých motivů – Captain America, Spider-Man, Iron Man, Marvel Logo, Marvel Comics a Avengers Comics. Kryty jsou k dispozici pro všechny tři modely Galaxy S10, a to konkrétně za 890 korun.

Samsung Galaxy S10 Marvel obaly

Pouzdro skrývá NFC čip a speciální obsah

Stylovým pouzdrem to však nekončí. Každé z pouzder je vybaveno čipem, který po vložení smartphonu a spuštění NFC čtečky automaticky změní celé prostředí systému, jež je ve stylu a barvách vybraného pouzdra. Součástí změny je například i dynamická uzamykací tapeta s živou animací.

Po nainstalování služby se na uzamčeném displeji zobrazí také ikony SPECIAL a hry Future Fight. Fanoušci tak mají okamžitý přístup k nejnovějšímu obsahu nebo k oblíbené akční hře MARVEL Future Fight. V ní si mohou vybrat ze 180 superhrdinů či padouchů a pustit se do epické bitvy o budoucnost. K dispozici je i další unikátní obsah ke stažení jako tapety či bonusové body právě pro hru Future Fight.

Samsung Galaxy S10 Marvel obaly FB

Související články

Dnes nejčtenější

.