Zavřít reklamu

Společnost Samsung dnes oznámila příchod nových smartphonů řady Galaxy A. Mezi žhavé novinky patří Samsung Galaxy A80 a Samsung Galaxy A70. První jmenovaný model se může pochlubit velmi zajímavým vybavením, jako je vysouvací otočný trojitý fotoaparát, s jehož pomocí si můžete pořídit i selfie.

Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy A80 budí dojem, jako by celá jeho přední část byla tvořená pouze displejem  – nenajdete na něm ani obvyklý výřez – za což smartphone vděčí právě otočnému fotoaparátu – a jen velmi nepatrné rámečky. Fotoaparát smartphonu je vybaven 3D hloubkovým senzorem a širokoúhlým snímačem. Telefon je osazen procesorem Snapdragon 730 a disponuje 8GB operační paměti a 128GB úložištěm. Snímač otisků prstů je umístěn pod 6,7palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2400 pixelů a smartphone disponuje schopností rychlého 25W nabíjení. O přísun energie se stará baterie s kapacitou 3700 mAh.

Samsung Galaxy A70

Samsung Galaxy A70 má rovněž 6,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2400 pixelů, pod jehož sklem se skrývá snímač otisků prstů. Je vybaven trojicí zadních fotoaparátů – hlavním 32MP, širokoúhlým 8MP a 5MP s hloubkovým senzorem. Na rozdíl od fotoaparátů smartphonu Samsung Galaxy A80 jsou ale fotoaparáty modelu A70 stabilní a neotáčí se.

Na přední části smartphonu se nachází 32MP fotoaparát, smartphone je vybaven baterií s úctyhodnou kapacitou 4500 mAh, 6GB RAM a 128GB úložištěm. Samozřejmostí je slot na microSD kartu. Uvnitř smartphonu tepe procesor Snapdragon 665, ani u tohoto modelu nechybí funkce rychlonabíjení. Telefon bude k dostání v černé, modré, bílé a korálové barvě.

Na obou modelech poběží operační systém Android 9.0 Pie s nadstavbou Samsung One UI.

Samsung Galaxy A80 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.