Zavřít reklamu

S úniky Galaxy S10+ a S10 jako by se roztrhl pytel. Dnes vám přinášíme další fotografie, ze kterých se však dozvídáme nové informace.

Takové množství uniklých informací není nic mimořádného, opakuje se snad každý rok. S blížícím se datem představení modelů řady Galaxy S opouští Samsung stále více těchto telefonů. Leakeři tak mají další možnosti pořizovat a sdílet snímky ještě nepředstavených zařízení.

Fotografie, které vám nyní přinášíme, pochází ze Saúdské Arábie. Jako pravděpodobné se jeví, že byly pořízeny některým zaměstnancem přímo v jedné z kanceláří Samsungu.

To podstatné je, že se nám potvrzuje design Galaxy S10+ a S10. Trojitý fotoaparát na zádech telefonů, duální selfie kamera u většího modelu a jedna čočka fotoaparátu u klasického Galaxy S10. Pokud se podíváme zblízka na první fotografii, jasně vidíme čtečku otisků prstů v displeji a její umístění. Potvrzuji se také další předchozí úniky – shodné umístění tlačítek jako je tomu u Galaxy S9 nebo senzor srdečního tepu.

Nejspíš je toho už málo, čím by nás Samsung mohl při představení nových vlajkových lodí překvapit. O designu víme v podstatě vše, zbývá tak čekat, jaké softwarové funkce si pro nás jihokorejská společnost připravila. Již nyní však máme potvrzeno bezdrátové nabíjení ostatních zařízení. Oficiálního odhalení Galaxy S10e, S10 a S10+ se dočkáme už 20. února.

Galaxy-s10 fingerprint leak

 

Dnes nejčtenější

.