Zavřít reklamu

Zatímco uniklých snímků Galaxy S10+ jsme viděli v posledních týdnech spoustu, nejlevnější varianta Galaxy S10e téměř nebyla vidět. To se však dnes mění. Na internetu se objevilo několik fotografií, které ukazují Galaxy S10e v celé své kráse. Nejlevnější model vlajkové lodě pro rok 2019 byl kompletně odhalen.

Na snímcích si můžeme všimnout vodoznaků, které se nacházejí na displeji telefonu. Ty Samsung používá právě aby předešel takovýmto únikům informací. Ale ani to, nejspíše některého zaměstnance jihokorejské společnosti neodradilo fotky zveřejnit. Nejspíš se teď bude potýkat s právním oddělením společnosti, protože úniky nebere Samsung na lehkou váhu.

Každopádně se nám naskýtá skvělý pohled na nejlevnější model model řady Galaxy S. Jak jsme čekali, máme zde 5,8″ Infinity-O plochý displej s nepřehlédnutelným výřezem pro přední fotoaparát. Ten je bohužel velký až příliš. Ač na již uniklých renderech, vypadal otvor menší, má stejný rozměr, jako u smartphonu Galaxy A8s, tedy 0,5mm.

Samsung Galaxy S10e, bude osazen stejnými procesory, jako jeho “dražší bratři”, ale paměť RAM bude jen 6GB a úložiště 128 GB. Na zádech telefonu nalezneme jen duální fotoaparát narozdíl od Galaxy S10 a S10+, kteří se dočkají fotoaparátu trojitého. Tento model taky nedostane funkci reverzního nabíjení. Čtečka otisků prstů bude přesunuta do “power on/off” tlačítka, cože je vidět na dalším uniklém renderu v galerii výše.

Nejlevnější varianta nových vlajkových lodí bude dostupná v “kanáří” žluté, bílé, černé a zelené barvy. Cena se bude pohybovat okolo 19 tisíc  Kč. Samsung představí řadu Galaxy S10 už 20. února v San Franciscu. Předobjednávky budou spuštěny následující den.

 

Samsung Galaxy-S10e-leak

Související články

Dnes nejčtenější

.