Zavřít reklamu

Poté, co včera unikla oficiální tisková fotografie Galaxy S10+, jsme se dočkali i snímku nejlevnější verze z připravovaných vlakových lodí Samsungu.

Fotografie Galaxy S10E mám ukazuje plochý displej bez zakřivení a vypadá tak vlastně trochu jako iPhone XR od Applu. Možná je to záměr Samsungu, protože právě prostřednictvím modelu S10E chce jihokorejská společnost konkurovat iPhonu XR.

Duální fotoaparát na zádech telefonu a jedna čočka selfie kamery na přední straně zabudovaná do Infinity-O displeje. To vše můžeme vidět na tomto úniku. Marně bychom však hledali čtečku otisků prstů. Není ani v blízkosti zadního fotoaparátu, ani pod displejem. Samsung se rozhodl u této varianty Galaxy S10 umístit čtečku do tlačítka pro zapínání/vypínání telefonu.

Samsung Galaxy S10E by měl přijít s 6GB paměti RAM a 128GB úložištěm za cenu kolem 20 000Kč. K dispozici bude nejdříve v černé, bílé a zelené, později se dočkáme také modré a žluté varianty.

Při pročítání nejrůznějších diskusí jsme zjistili, že právě zakřivení displeje je jedním z hlavních důvodů, proč lidé odcházejí od Samsungu. Je tedy možné, že i tento „ekonomický“ model vlajkové lodi sklidí až nečekaný úspěch.

Galaxy-s10e-render

Dnes nejčtenější

.