Zavřít reklamu

Samsung pracuje na tom, aby byla všechna jeho nositelná zařízení pod názvem Galaxy. S tím jihokorejská společnost začala, když místo Gear S4 změnila branding na Galaxy Watch. Samsung nyní pracuje na další verzi svých sportovních hodinek Gear Sport. Také u tohoto zařízení však očekáváme změnu jména.

Galaxy Watch Active. To je název nových hodinek pro sport jihokorejského technologického giganta, které se objevilo v nedávné FCC certifikaci. Toto nové pojmenování je ze strany Samsungu logickým krokem, protože název Galaxy Sport uživatelům nevyzrazuje nic o tom, že by takto nazvaným produktem měly být hodinky.

Nadcházející verze sportovních hodinek by měla přijít se 4GB paměti RAM nebo rozšířenou podporou Bixby. K dispozici bude podle posledních zpráv na výběr mezi černou, zlatou, stříbrnou a zelenou barvou.

Nemůžeme zatím žádné informace stoprocentně potvrdit, do té doby dokud nám Samsung nový produkt sám neodhalí. Nicméně fakt, že si jihokorejská společnost vyřizuje pro hodinky certifikace nám napovídá, že to bude spíš dříve, než později.

Galaxy Sport active fb

Dnes nejčtenější

.