Zavřít reklamu

Ani v posledních několika týdnech před oficiálním představením nových smartphonů Galaxy S10 vás neochudíme o pravidelnou dávku zajímavých úniků, díky kterém již o těchto telefonech víme s předstihem téměř vše. Na internetu se totiž objevila velmi zajímavá fotka zachycující model Galaxy S10+ při testování na veřejnosti. 

Samsung-Galaxy-S10-flaunts-large-screen-cutout-in-first-live-image-leak

Jak můžete sami na fotce zachycené pravděpodobně v Jižní Koreji ve vlaku vidět, podoba Galaxy S10+  odpovídá renderům, které jsme mohli již v minulosti vidět. Těšit se tak můžeme na velmi úzké rámečky, které na fotce zřejmě kvůli maskovacímu krytu zcela nevyniknou, či podlouhlý otvor v pravém horním rohu, který ukrývá objektivy fotoaparátu a senzory. Jen díky tomu to řešení mohl Samsung horní rámeček displeje výrazně zúžit. 

Velmi zajímavé informace o novinkách se začaly objevovat také na Redditu, kde jeden z přispěvatelů tvrdí, že má testovací model Galaxy S10 též k dispozici. Podle jeho slov je verze Galaxy S10+ zhruba stejně velká jako vloni představený Galaxy Note9, avšak pocitově je lehčí. Tester také potvrdil příchod čtečky otisků prstů do displeje, vedle které se představí i sken obličeje. Kvůli obavám o svou práci však nechce tester prozrazovat více. 

Vypadá to tedy, že se máme skutečně na co těšit. Snad se tedy naplní obrovská očekávání a Galaxy S10 si podmaní svět smartphonů. Potenciál na to alespoň dle úniků určitě má. Zda jej však zužitkuje se dozvíme až v průběhu následujících měsíců 

galaxy s10 fb

Dnes nejčtenější

.