Zavřít reklamu

Je těžko uvěřitelné, že by Samsung mohl být úspěšný na poli chytrých reproduktorů se svým asistentem Bixby, který v poslední době nezískává příliš pozitivní ohlasy, ale jihokorejská firma v této kategorii plánuje představit nový produkt, jež by mohl mnohé změnit.

Na začátku srpna 2018 Samsung stranou od všeho ruchu okolo nového Note 9 a Galaxy Watch představil i svůj první chytrý reproduktor Galaxy Home. Ten má být přímým konkurentem pro kalifornského giganta Apple, který v únoru 2018 představil také svůj první chytrý reproduktor, HomePod.

Ačkoliv se Galaxy Home ještě nezačal prodávat, Samsung už pracuje na druhé, menší verzi, která by měla nabídnout o poznání nižší cenu. Očekává se, že by menší verze měla oproti svému prémiovějšímu sourozenci nabídnout méně mikrofonů, ale zachovat si podstatné funkce. Oba produkty budou poháněny hlasovým asistentem Bixby, který bude zvládat stejné pokyny, na které jste zvyklí ze svých Galaxy zařízení.

Již nyní je ovšem jasné, že to Samsung bude mít těžké s konkurencí, které momentálně vládne Google Home a Amazon Echo. Pokud Samsung nasadí kvalitní zvukový výstup a rozumnou cenovku, mohl by ukousnout alespoň nějaký podíl na trhu s chytrými reproduktory.

samsung-galaxy-home-FB

Dnes nejčtenější

.