Zavřít reklamu

Přestože se nyní zraky většiny fanoušků Samsungu upínají směrem k ohebnému smartphonu, který jihokorejský gigant poprvé ukázal minulý týden, na světlo světa se dostávají i zajímavé informace ohledně chystaného Galaxy S10. I ten má být totiž v mnoha ohledech revoluční a své konkurenty by měl údajně lehce zastínit. Co nového jsme se o něm tedy dozvěděli?

Podle zdroje portálu PhoneArena by měl nový Galaxy S10 dorazit s horizontálně orientovaným fotoaparátem, který se bude skládat ze dvou či tří objektivů. K horizontální orientaci se Samsung údajně rozhodl kvůli snaze co nejvíce zvětšit kapacitu baterie. Zatímco při vertikální orientaci fotoaparátu není její zvětšení příliš možné, v případě horizontální orientace se prý může Samsung dostat až na velmi slušných 4000 mAh.

Fotoaparát novinky bude nakonec údajně vypadat úplně jinak, než na tomto konceptu:

Kromě orientace fotoaparátu a kapacity baterie zdroj poodhalil i detaily okolo displeje. Minimálně u dvou modelů bychom se měli dočkat velmi slušného poměru displeje k tělu ve výši 93,4 %. Toho by měl Samsung docílit displejem Infinity-O, který v sobě bude mít jen drobnou dírku pro přední kameru. Právě představení tohoto typu displeje jsme se totiž dočkali minulý týden. 

Dá se očekávat, že s blížícím se představením novinky budou úniky informací sílit. Snad se tedy dozvíme již brzy další nálož detailů, které nám čekání na tento revoluční smartphone, který veškerou konkurenci zastíní. 

Samsung-Galaxy-S10-concept-FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější