Zavřít reklamu

Svátky nakupování plné slev jsou v posledních letech extrémně populární. Zatímco u nás a na západě dáváme přednost především Black Friday, v Číně pak mají magické datum 11.11, které je tamními obyvateli považováno za nejvýznamnější nákupní den v roce. Právě dnešním dnem tak v čínský obchodech odstartovaly obří slevy na všemožné produkty, a nechybí mezi nimi ani jeden z těch největších e-shopů – Gearbest. Právě odsud mohou za zajímavé ceny snadno nakupovat i čeští zákazníci.

Na Gearbestu vypukly doslova obří akce a samotný e-shop se chlubí, že při součtu všech slevových kupónů se dostáváme na nepředstavitelnou částku 1 miliardy dolarů. V slevě je doslova vše – od smartphonů a počítačů, přes chytré hodinky či náramky až po inteligentní vysavače a nejrůznější příslušenství. Kompletní nabídku všech akcí a slev naleznete přímo zde. Pojďme si ale některé z nich konkrétně představit.

11 november akce

Zajímavá sleva padla například na populární chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3, který lze zakoupit za $20,79 (471 Kč). Zajímavý je také Wi-Fi extender Xiaomi WiFi Amplifier za $9,99 (226 Kč), kterým si můžete snadno a levně rozšířit pokrytí Wi-Fi sítě. Do domácnosti se pak může hodit chytrý vysavač ILIFE V5S Pro, jeho cena klesla na $136,99 (3 103 Kč). Pozornosti by neměl ujít ani tenký, lehký a především výkonný notebook Teclast F7 s Windows 10 za $259,99 (5 888 Kč), který disponuje 6 GB RAM, 128 GB SSD a čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron. A na závěr výběru je zde originální paměťová karta Samsung Micro SDXC s kapacitou 64 GB za $11,99 (271 Kč).

Dnes nejčtenější

.