Zavřít reklamu

Ani dnes vás neochudíme o pravidelnou dávku informací o chystaném smartphonu Galaxy S10. Ačkoliv nás od jeho představení sice ještě pár měsíců dělí, už nyní si můžeme díky různým únikům udělat o tomto modelu obrázek. Co nového tedy víme?

Portálu AllAboutSamsung se podařilo od svých zdrojů získat velmi zajímavé informace o displeji i kapacitě baterie chystaných smartphonů. U Galaxy S10 bychom se totiž měli údajně dočkat posobivého poměru displeje k tělu, který by měl být neuvěřitelných 93,4 %. To je jen pro zajímavost o více než 10 % více, než kolika se může pochlubit model Galaxy S9. Tohoto působivého poměru docílí Samsung hlavně díky ukrytí několika senzorů a objektivu fotoaparátu pod displej. 

Co se pak týče baterie, i ta by se měla dočkat meziročně vylepšení, které zaručí delší výdrž smartphonu. V modelu Galaxy S10+, který by měl být největším z trojice chystaných smartphonů, by se měla objevit baterie s kapacitou 4000 mAh, což je o 500 mAh více, než kolik naleznete v modelu Galaxy S9+. 

Pokud se všechny podobné spekulace vyplní, můžeme se těšit na skutečně perfektní smartphone, který bude se bude řadit minimálně několik měsíců mezi naprostou špičku. Doufejme, že tomu tak tedy skutečně bude. 

Galaxy S10 leak FB

Dnes nejčtenější

.