Zavřít reklamu

Samsung opět rozjel velkou slevovou akci na Galaxy S9 a Galaxy S9+, které je možné v těchto dnech získat se slevou 10 tisíc korun. Společnost totiž u vybraných partnerů nabízí na zmíněné vlajkové modely slevu 5 000 Kč. Tu lze navíc kombinovat se speciální akcí, kdy při výkupu jakéhokoli starého telefonu dostanete slevu dalších 5 tisíc korun. Po uplatnění obou akčních nabídek tak Galaxy S9 startuje už na 11 990 Kč, což je mimo jiné nejnižší cena, za jakou se kdy prodával.

Akce v podobě okamžité slevy 5 tisíc korun trvá do úterý 8. října a vztahuje se na všechny varianty telefonu, tedy jak na Galaxy S9, tak i na větší Galaxy S9+ a samozřejmě i na obě kapacitní varianty 64 GB a 256 GB. Nabídku můžete využít jak v kamenných prodejnách Mobil Pohotovost, tak i na e-shopu, kde je již sleva promítnutá v ceně. Více informací získáte zde.

Bonus 5 000 Kč při výkupu starého telefonu je možné získat až do 31. října a bude připočten k výkupní ceně telefonu. Pro získání bonusu můžete prodat jakýkoli starý telefon. Avšak za předpokladu, že přinesete například Galaxy S8+, tak vás nový Galaxy S9 vyjde se všemi slevami a po odečtení výkupu na pouhých 4 190 Kč. Kompletní informace o výkupu naleznete zde.

Ceny všech variant Galaxy S9/S9+ po uplatnění obou akcí:

Samsung Galaxy-S9-in hand FB
Samsung Galaxy-S9-in hand FB

Dnes nejčtenější

.