Zavřít reklamu

Samsung momentálně pracuje na smartphonech střední třídy, mezi něž patří také modely Galaxy J6 a Galaxy J4. Oba chytré telefony získaly certifikace od vládní agentury Federal Communications Commission, přičemž dokumenty odhalily specifikace zařízení.

Zajímavosti se týkají především Galaxy J6. Smartphone by měl dostat Infinity displej, a tím pádem i softwarová navigační tlačítka. Přístroj bude mít poměr stran 18,5:9, přičemž zřejmě bude mít tak velké rámečky jako letošní Galaxy A8 a Galaxy A8+, což znamená, že displej nebude tak nekonečný jako u vlajkových lodí Galaxy S9 a Galaxy S9+.

Úhlopříčka displeje Galaxy J6 je 142,8 mm, což znamená, že velikost obrazovky je 5,6 palců. Pokud jde o rozlišení, nejspíše má displej rozlišení HD+, tedy 1480 × 720 pixelů. Uvnitř zařízení je osmijádrový procesor Exynos 7870 a 3 GB paměti RAM. Galaxy J6 poběží na nejnovějším systému Android 8.0 Oreo.

To je všechno, co momentálně o nadcházejícím Galaxy J6 víme. V následujících týdnech se určitě objeví další detaily, o nichž vás budeme ihned informovat.

galaxy-j6-infinity-display-1
Zdroj: Redakce Samsung Magazine
Galaxy S9 Infinity display FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější