Zavřít reklamu

V současné době sice volání nepředstavuje nejdůležitější funkci, kterou uživatelé používají na smartphonech, ale neznamená to, že hovory mohou nefungovat, zejména pokud se jedná o vlajkové lodě. Uživatelé Galaxy S9 a Galaxy S9+ mají totiž problém s telefonními hovory, přičemž si stěžovali, že během telefonování ztrácí zvuk, nebo hovor přímo vypadne.

Moderátor polského fóra Samsung Community potvrdil, že vlajkové lodě mají skutečně problém s hovory, ale uživatele ujistil, že společnost na opravě pracuje.

Hovor se ztlumí po 20 sekundách

Většina majitelů Galaxy S9 a Galaxy S9+ tvrdí, že se hovor ztlumí či vypadne po 20 sekundách. Samsung vydal před nedávnem aktualizaci, která zlepšila stabilitu hovoru, nicméně nevyřešila problémy úplně, a tak se očekává, že kompletní oprava bude dodána až v nadcházející aktualizaci systému.

Jeden z moderátorů fóra uvedl, že jihokorejský gigant diagnostikuje problém a pracuje na opravě, ale už neprozradil, kdy oprava přijde. Doufáme, že Samsungu se podaří vydat aktualizaci s opravným balíčkem ještě v dubnu.

V dubnovém updatu by měla být také oprava chyby, kterou hlásili majitelé Galaxy S9 Dual SIM. Stěžovali si totiž na to, že se jim nezobrazuje upozornění na zmeškané hovory, nicméně se zdá, že tento problém se týká pouze několika vybraných zemí.

Také máte u Galaxy S9 či Galaxy S9+ problém s telefonováním?

Galaxy-S9-Plus-camera FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější