Zavřít reklamu

I navzdory faktu, že nejnovější Galaxy S9 a Galaxy S9+ si odbyly svoji premiéru teprve nedávno, tak už tu máme první údajný úniky fotografií další chystané vlajkové lodě ze stáje Samsungu. Řeč je samozřejmě o Galaxy Note9, který by měl jihokorejský gigant představit sice až ke konci léta, ale už nyní začátkem jara spatřily světlo světa fotografie s jeho údajnou podobou. Nicméně krátce po zveřejnění se zjistilo, že fotografie jsou ve skutečnosti falešné. Pokud na ně napříč internetem narazíte, budete vědět, že nejde o pravý Note9.

Snímky zveřejnil zahraniční web Samrena.irBohužel však nepochází od žádného zdroje z továren Samsugnu. Web je totiž jednoduše ukradl z cizích stránek a upravil k obrazu svému. Konkrétně se jedná o fotografie Galaxy S9 a S9+, které před časem zveřejnily magazíny TechNave a Financial Express. Redaktoři Samrena.ir je upravili tak, že odstranili čtečku otisků prstů na zádech telefonu. Tím chtěli dokázat nejenom to, že se jedná o doposud nepředstavený model, ale hlavně chtěli zaujmout zjištěním, že Note9 nebude mít kapacitní snímač otisků.

Už delší dobu se ve světě technologií totiž traduje, že Samsungu na letošní rok připravuje telefon s optickou čtečkou otisků pod displejem. A prvním modelem by se měl stát právě zmiňovaný Galaxy Note9. Avšak prozatím víme jen to, že jihokorejci pracují na několika způsobech, jak čtečku do displeje integrovat, finální produkt ještě ale připravený nemají. Nechme se tedy překvapit, jaká odhalení nás v následujících měsících čekají. Další zprávy na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

s9-note-9-7

 

Související články

Dnes nejčtenější

.