Zavřít reklamu

Samsung na veletrhu Worldwide Launch Event, který pořádal Intel v Číně, ukázal světu herní notebook Odyssey Z se šestijádrovým procesorem Intel Core i7 osmé generace. Slibuje úžasné herní zážitky při zachování komfortu notebooku.

Odyssey Z je tenký a lehký herní notebook se systémem pro vynikající tepelnou správu, který Samsung nazývá jako Z AeroFlow Cooling System. Chladicí systém je tvořen třemi klíčovými komponentami, a to Dynamic Spread Vapor Chamber, Z AeroFlow Cooling Design a Z Blade Blower, přičemž všechny tři dohromady pracují na udržení teploty při hraní náročných her.

Uvnitř notebooku je už zmíněný šestijádrový procesor Intel Core i7 osmé generace podporující Hyper-Threading, dále 16 GB paměti DDR4 a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-P s 6GB video pamětí.

Součástí našlapaného stroje je herní klávesnice vybavená různými klávesami, které uplatníte při hraní her, například tlačítko pro nahrávání her. Samsung přemístil i touchpad napravo, aby nabídl zážitek podobný desktopu. Zařízení navíc disponuje módem Silent Mode pro snížení hluku ventilátoru na 22 decibelů, a tak při neherních úkolech nebude uživatel rušen ventilátorem.

Odyssey Z je plnohodnotný notebook s řadou portů, nabízí například tři USB porty, jeden port USB-C, HDMI a LAN. Notebook se bude prodávat pouze na vybraných trzích. Jeho prodej bude v dubnu zahájen v Koreji a Číně, nicméně ve třetím čtvrtletí letošního roku se objeví i na americkém trhu. Cenu jihokorejská společnost ještě neprozradila.

Samsung-Notebook-Odyssey-Z-fb
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: Samsung

Související články

Dnes nejčtenější