Zavřít reklamu

V polovině března odstartoval prodej Galaxy S9 a Galaxy S9+ v téměř 70 zemích světa. Samsung uvolní své vlajkové lodě do zbytku světa ještě na konci měsíce. První recenzenti vychvalovaly především větší model Galaxy S9+, který se pyšní duálním fotoaparátem. Podle některých je Galaxy S9+ takřka dokonalý telefon, který kombinuje to nejlepší z Galaxy S8+ a Galaxy Note8. Jaké názory mají na Galaxy S9 a Galaxy S9+ odborníci z největších zahraničních médií? Pojďme se je všechny shrnout.

Engadget

Recenzent ze serveru Engadget doufal, že Galaxy S9 oproti předchůdci přinese mnohem více hardwarových a softwarových upgradů. Podle něj funkce fotoaparátu někteří uživatelé až tak neocení, pokud si tedy nezakládají na opravdu kvalitních fotografiích pořízených ve tmě. V podstatě všechny novinky, které přináší asistent Bixby na Galaxy S9 a Galaxy S9+, se dají získat i instalací aplikací třetích stran. Navíc, Samsung nakonec plánuje uvolnit aktualizaci Bixby i majitelům Galaxy S8 a Galaxy Note8.

I přesto je podle recenzenta Galaxy S9 silnou vlajkovou lodí. „Pokud chcete upgradovat ze staršího Android telefonu, stojí za to zvážit Galaxy S9 kvůli jeho vysokému výkonu, rychlosti, schopným kamerám a baterii s dlouhou výdrží.“ Celou recenzi můžete v angličtině zhlédnout na této stránce.

CNET

Galaxy S9: Galaxy S9 je podle recenzenta z CNET pěkný přírůstek do rodiny Galaxy S, ovšem jeho fotoaparát s nízkou světelností není důvod, proč by uživatelé měli upgradovat na nejnovější vlajkovou loď. „Některé nové funkce zaostávají daleko za iPhonem X. Majitelé Galaxy S8 ho mohou přeskočit, ale pro majitele starších Android telefonů je důvod k upgradu.“ Celou recenzi si můžete přečíst na této stránce, opět v angličtině.

Galaxy S9+: „Galaxy S9+ od Samsungu je větší Galaxy S9 a zároveň i model, který je výkonnější,“ uvádí recenzent z CNET. Celou recenzi na většího kolegu si můžete v angličtině přečíst zde.

The Verge

Podle recenzenta serveru The Verge se dalo očekávat, s čím Galaxy S9 a Galaxy S9+ přijdou. Obě zařízení jsou výkonná, mají skvělou obrazovku a velice dobrý fotoaparát. Kromě displeje není Galaxy S9 vůdcem žádné kategorie, ale jedná se ve výsledku o skvělý telefon.

Zase na druhou stranu podle recenzenta majitelé modelu Galaxy S8 pravděpodobně nebudou chtít upgradovat na Galaxy S9, protože rozdíly mezi zařízeními nejsou až tak markantní. Zajímavou nabídkou by mohl být produkt spíše pro majitele Galaxy S7 a starších Android telefonů.

„Předvídatelně, Samsung vytvořil další vynikající vlajkovou loď. Ale má ještě spoustu prostoru pro zlepšení,“ je uvedeno v recenzi, kterou najdete na The Verge.

GSM Arena

Galaxy S9: „Pravdou je, že Galaxy S9 nemůže být významný upgrade pro každého uživatele Galaxy S8,“ uvádí recenzent na GSM Arena. Podle něj žijeme v době, kdy uživatelé upgradují svůj telefon každé dva roky. Byl to předvídatelný přístroj s několika hardwarovými aktualizacemi, ale nedosáhl dostatečného pokroku pro smysluplný generační krok. „Je to spíše Galaxy S8S než S9, ale jsme rádi, že na trh uvedl variabilní clonu,“ dodává. Celou recenzi si přečtěte zde.

Galaxy S9+: Recenzent naopak Galaxy S9+ vychvaluje, že se jedná o úžasný telefon. Celou recenzi na většího kolegu zase zhlédnete zde.

Digital Trends

Galaxy S9: „Galaxy S9 je komfortní a kompaktní telefon, který nabízí fantastický fotoaparát a skvělý výkon. Myslíme si, že S9+ stojí za duální všestrannou kameru, ale je zase těžké ignorovat dokonalou velikost S9,“ uvádí se v recenzi.

Galaxy S9+: „Galaxy S9+ přináší vylepšený design, ale i novou definici fotoaparátu, díky kterému tento telefon vyniká a stojí i za to, že má tak vysokou cenu,“ dodává portál v recenzi na větší model.

Samsung-Galaxy-S9-packaging-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.