Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi milovníky sportu a zejména pak fotbalu, jistě vám není cizí jméno švédského kanonýra Zlatana Ibrahimoviče. Urostlý forward, který je nyní ve službách Manchesteru United, je známý jak pro svůj fotbalový um, tak i pro své občas kontroverzní chování na hřišti i mimo něj. A právě tuto výraznou osobnost podle nejnovějších informací jihokorejský Samsung ulovil a podepsal s ním sponzorskou smlouvu.

V minulosti používal Zlatan Ibrahomovič telefony převážně od Applu, přičemž ještě nedávno využíval předloňský iPhone 7. Jako nový telefon však nezvolil iPhone X, ale jeho velkého konkurenta Samsung Galaxy S9. Jihokorejský gigant totiž nabídl Zlatanovi sponzorskou smlouvu, díky které bude moci testovat nové produkty, propagovat je a navrch za to dostane ještě královsky zaplaceno. Na to samozřejmě Zlatan kývl, takže se z něj rázem stal velvyslanec Samsungu pro severský region, tedy Skandinávii.

Novou spolupráci si pochvaluje jak samotný Samsung, tak i fotbalista. “Jsem technologický šílenec. Když vyjdou nové technologie, hned je chci mít. Naštěstí však spolupracuji s nejmodernější technologickou společností na světě, takže jsem v dobrých rukou,” libuje si.

Snad se tedy bude Zlatanovi v rodině Samsungu líbit a na jeho produkty si rychle zvykne. Jelikož však bude mít přístup vždy k těm nejprémiovějším produktům, nejspíš je jeho spokojenost zaručena.

zlatan-samsung-720x511

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.