Zavřít reklamu

Nové vlajkové lodě táhnou. Svědčí o tom hlavně centra jihokorejského Samsungu v jeho domovině, ve kterých právě propagační akce na tyto modely probíhá. Prvních pět dní po představení je totiž navštívilo na půl druhého milionu lidí, kteří si šli prohlédnout primárně nové Galaxy S9.

Propagační centra Samsungu jsou pro jeho zákazníky velmi vítaným benefitem. Nejen že se v nich s novými telefony skvěle seznámí, ale mohou si mnoho jejich funkcí dokonce i otestovat “na vlastní kůži”. Ať už je zajímá perfektní fotoaparát, možnost natáčení super zpomalených videí či AR Emoji, které vás promění v animované postavičky, není problém s vyzkoušením těchto věcí právě tam. I díky tomuto kroku Samsung očekává, že se bude jeho novým modelům v prodejích nebývale dařit. Ostatně, právě podpora prodeje je hlavní myšlenkou zakládání propagačních center.

Bude úspěšný?

To, jak si nové vlajkové lodě vedou v předobjednávkách zatím bohužel přesně nevíme. Zprávy z minulého týdne sice naznačovaly, že není o tyto modely takový zájem, jak sám Samsung očekával, je však potřeba si uvědomit, že se předobjednávkové šílenství spustilo právě v minulém týdnu a tudíž jsou veškeré tyto analýzy předčasné. Je tedy možné, že hlavní vlna předobjednávek ještě přijde. Přesně to ostatně očekává i sám Samsung. Ten totiž předpovídá, že nový Galaxy S9 v prodejích loňskou “es osmičku” hladce předčí. Soudí tak hlavně z toho, že reakce trhu na letošní model byla podle Samsungu daleko lepší, než sám očekával.

Uvidíme, zda se tedy stane letošní vlajková loď fenoménem či nikoliv. Vylepšení, která přinesla jsou totiž poměrně zajímavá a mnozí zákazníci je určitě ocení. Bude to však stačit?

Samsung Galaxy S9 S9 Plus hands FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější