Zavřít reklamu

Samsung každoročně po představení vlajkových lodí tvrdí, že jejich prodeje překonají prodeje předchůdců. Stejnou větu si D. J. Koh, CEO mobilní divize Samsungu, neodpustil ani v letošním roce a uvedl, že jihokorejská společnost očekává, že prodeje Galaxy S9 překonají prodeje Galaxy S8. Sice neposkytl žádné podrobnější informace o prodejích smartphonů řady Galaxy S8, nicméně média naznačují, že se jich od dubna loňského roku prodalo celkem 37 milionů.

Smartphone Galaxy S8 skutečně přitáhl pozornost zákazníků, neboť se dočkal redesignu a dostal zajímavé funkce. Sice nástupce Galaxy S9 je po vzhledové stránce více méně stejný, ale na druhou stranu se pyšní výkonnějším hardwarem a propracovanějším fotoaparátem.

Podívejte se na Galaxy S9 ve všech barvách a ze všech stran:

Spousta fanoušků jihokorejského giganta se domnívá, že Samsung provedl málo designových změn a že vylepšený hardwaru jednoduše nestačí k tomu, aby prodeje Galaxy S9 překonaly prodeje Galaxy S8.

Koh se i navzdory těmto názorům domnívá, že prodeje Galaxy S9 budou lepší než Galaxy S8. „Galaxy S9 se začne prodávat dříve než Galaxy S8 v loňském roce a vzhledem k tomu, že hodláme uvolnit různé marketingové strategie, abychom zvýšili poptávku, věřím, že celková čísla budou lepší,“ vysvětlil.

Koh také dodal, že dostal pozitivní zpětnou vazbu na Galaxy S9. Podle mnohých je totiž lepší, než se původně očekávalo. Dále vysvětluje, že inovace jsou praktické, a tak zákazníci je budou využívat.

Co si myslíte vy? Bude se Galaxy S9 prodávat lépe než Galaxy S8?

Galaxy S9 all colors FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: SamMobile

Související články

Dnes nejčtenější