Zavřít reklamu

Společnost Samsung nabízí k vybraným prémiovým spotřebičům speciální servisní službu Moje SAMSUNG domácnost, díky které budou mít noví majitelé o starost méně. Samsung technici zdarma zajistí vše, co je potřeba. Jediné co musíte udělat je tedy vybrat samsung sušičku, s tím vám pomůže například tento srovnávací test sušiček prádla.

Profesionální doprava i instalace

Se službou Moje SAMSUNG domácnost odpadá složitá doprava rozměrné pračky či chladničky po vlastní ose. Po zakoupení vybraného domácího spotřebiče zavolá prodávající nebo sám zákazník na Samsung linku 800 700 030 a kontaktní centrum ihned podle regionu informuje náležící servis. Následně si servis dohodne se zákazníkem termín instalace i veškeré podstatné detaily.

Po vyzvednutí spotřebiče z prodejny nebo jejího skladu provedou technici odbornou instalaci u zákazníka doma a v případě jeho požadavku odvezou starý spotřebič k ekologické likvidaci. Technik zároveň zákazníka provede krátkou instruktáží ohledně používání, nabídne příslušenství a poradí i s údržbou. To vše do 48 hodin. Technik se navíc přímo na místě může propojit s interaktivní platformou pro zákaznický servis Samsung Live Assistant a zodpovědět tak veškeré dodatečné dotazy.

Prioritní oprava do 48 hodin

Novému majiteli odpadá nejen starost se složitou dopravou a instalací, ale i zajišťování případné opravy. Samsung zaručuje prioritní opravu během 48 hodin* dle časových možností zákazníka. Pokud se z provozních důvodů nepodaří lhůtu dodržet, zákazník obdrží od společnosti Samsung malý dárek.

Služba Moje SAMSUNG domácnost se vztahuje na vybrané produkty zakoupené ve značkových prodejnách Samsung, vybraných prodejních sítích, nebo prostřednictvím oficiálního e-shopu Samsung.

Produkty, na které se služba vztahuje:

  • chladnička side-by-side (RH56J69187F/EF, RH56J6917SL/EF)
  • chladnička s mrazničkou (RF24FSEDBSR/EO, RFG23UERS1/XEO, RF56J9041SR/EO, RB36J8799S4/EF BMF, RB41J7899S4/EF BMF)
  • pračka se sušičkou (WD90N642OOM/ZE)
  • pračka (WW90M740NOA/ZE, WW80M644OPW/ZE, WW90M649OPM)
Moje SAMSUNG domacnost FB

Dnes nejčtenější

.