Zavřít reklamu

Milovníci zimních sportů, zbystřete. Zatímco se v Jižní Koreji začínají pomalu odpočítávat dny do zahájení zimní olympiády, dlouholetý olympijský partner Samsung nelení a své zákazníky na vrchol většiny zimních sportů též poctivě připravuje. Nachystal si pro ně totiž limitovanou edici phabletů Galaxy Note8, které jsou právě tématikou zimní olympiády v Jižní Koreji inspirovány.

Krok technologického giganta z pořadatelské země není ničím ojedinělým. Limitované edice svých produktů vydává s velkou oblibou poměrně často a některé významné události si bez nich neumí fanoušci této značky téměř představit. Jediným “problémem” však je, že jich Samsung vyrábí jen omezené množství, aby jim dodal na výjimečnosti. O pár tisícovek kusů je tak mezi fanoušky opravdový zájem a není ničím výjimečným, když se na spoustu z nich nedostane. U olympijské edice pak fanoušci limitovaných edicí zapláčou úplně – Samsung je hodlá rozdat olympionikům a členům jejich výprav. Na běžné smrtelníky se tak nedostane.

A čím že se vlastně limitovaná edice od klasických modelů liší? Ničím zvláštním. Samsung u ní akorát sáhl k designovým úpravám, které jsou však již na první pohled opravdu zdařilé. Bílé sklo se zlatým rámečkem totiž dodává telefonu na eleganci a ve spojení s S Penem slazeným do stejných barev bude telefon radost používat. Na zádech telefonu pak samozřejmě naleznete olympijské kruhy, které jsou symbolem každé olympiády. Krom toho pak naleznete v telefonu speciální tapety též s tématikou zimní olympiády či olympijskou aplikaci, která pomůže uživatelům dění na hrát sledovat o poznání snadněji.

Jak už jsem však uvedl ve druhém odstavci, tohoto krasavce si přivezete domů pouze v případě, že se olympiády zúčastníte. Bílá barva však Note8 opravdu sluší a můžeme jen skrytě doufat, že ji Samsung přidá i u klasické verze.

Samsung Galaxy Note8 ZOH 2018 edition FB

Související články

Dnes nejčtenější

.