Zavřít reklamu

V minulých týdnech jsme vás poměrně intenzivně informovali o chystaném “véčku”, které v dílnách Samsungu pomalu vznikalo. A právě dnes jej jihokorejský gigant poprvé oficiálně představil veřejnosti.

Model W2018, jehož představení mohli dnes shlédnout zákazníci v Číně, se pyšní opravdu nadupaným hardwarem. K dispozici jsou dva 4,2” Full HD displeje, pětimegapixelový přední fotoaparát, USB-C port pro nabíjení, 64GB vnitřní paměti, procesor Snapdragon 835 či 6GB RAM paměti. Celý telefon pak běží na Androidu 7.1.1.

Zajímavý fotoaparát

Největším překvapením je však bezesporu dvanáctimegapixelový fotoaparát, který se může pochlubit clonou F1,5. Ta je oproti ostatním smartphonům od Samsungu výrazně nižší a uživatelům nového “véčka” zajistí kvalitní fotografie hlavně při nepříznivých světelných podmínkách. Spekuluje se též o tom, že se Samsungu podařilo vytvořit nějaký softwarový trik, který pomůže vytěžit z této clony maximum. Tento fakt však potvrdí až první recenze.

V tuto chvíli není jasné, zda se Samsung rozhodne svůj nový telefon prodávat i v jiných zemích, než jen v Číně. Vzhledem k tomu, že se však i předchozí model prodával jen v této zemi, je tato varianta celkem pravděpodobná. Stoprocentní jistotu však získáme až v následujících hodinách z oficiálních webů jihokorejského giganta. Stejným způsobem se pak dozvíme i jeho cenu.

w2018 predstaveni

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.