Zavřít reklamu

Není to jen prémiová řada Galaxy S, na kterou se fanoušci jihokorejského Samsungu již nemohou dočkat. Velkou oblibu totiž díky kvalitnímu zpracování, dobré hardwarové výbavě a zajímavé ceně získaly i modely Galaxy A. Samsung si je samozřejmě této skutečnosti moc dobře vědom a na vylepšení této řady pořádně zapracoval. A podle dalšího úniku fotografií se máme opravdu na co těšit.

Před pár dny jsme vám přinesli první rendery obalů modelu Galaxy A5, které potvrdily jeho bezrámečkový design. Pokud jste však ani po jejich shlédnutí neuvěřili tomu, že je Samsung skutečně rozhodnut vnuknout Infinity displej i jeho nižší “áčkové” řadě, máme pro vás důkaz ještě přesvědčivější. Na internetu se totiž objevily reálné fotografie předního panelu pro model Galaxy A5, A7 či A8, které tenoučké rámečky okolo obřího displeje bez fyzického tlačítka potvrzují.

Jak můžete na fotografiích vidět, designem se nový “áčkový” model od současných Galaxy S8 moc lišit nebude. I u něj totiž nalezneme poměrně tlustý horní a spodní rámeček. Poměrně zajímavé jsou i výřezy pro senzory v horní části rámečku. Podle zahraničních webů by mohl být jejich počet předzvěstí duálního fotoaparátu na přední straně displeje. To je však ve světě smartphonů zatím docela ojedinělý jev a těžko říci, zda i zcela využitelný.

To, kdy nám nové bezrámečkové smartphony střední třídy Samsung představí, zatím jistě nevíme. Jelikož však v minulosti své “áčkové” modely ukazoval v prvních týdnech a měsících nového roku, dá se stejný scénář předpokládat i pro rok 2018. Nechme se tedy překvapit, zda nám opravdu ukáže telefony s tímto designem či nikoliv. Rozhodně bychom se však nezlobili.

Galaxy A5 2018 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: gizchina

Související články

Dnes nejčtenější