Zavřít reklamu

Do Vánoc nám zbývá přesně měsíc a pokud si nenecháváte nákup dárků na poslední chvíli a rádi objednáváte nějaké zajímavé kousky ze zahraničí, pak už je nevyšší čas objednávat. Pokud ale tápete, co by se mohlo vašim blízkým líbit, pak tu pro vás dnes máme další dva tipy na dárek. Tím prvním je chytrý náramek Lenovo HW02 a tím druhým pak smartphone DOOGEE BL5000. Kromě tipů jsme vám, jakožto našim čtenářům, schopni na oba zmíněné produkty schopni poskytnout 50% slevu.

Lenovo HW02 je chytrý náramek doslova za hubičku. I tak ale nabídne poměrně dost funkcí a neurazí ani svým designem. Kromě klasického krokoměru umí tracker měřit srdeční tep, automaticky analyzovat spánek, vyzývat vás k pohybu při neustálém sezení a díky vibracím poslouží i jako budík. Nechybí mu ani displej (OLED panel), na kterém se kromě času ukazují základní informace a notifikace v podobě zpráv, hovorů a upozornění z Facebooku, WhatsApp, Twitteru či Skypu. Potěší i voděodolnost díky certifikaci IP67, Bluetooth 4.0, ochrana proti ztrátě nebo výdrž až 10 dní na jedno nabití. Lenovo HW02 je komaptibilní s Androidem 4.4 nebo novějším a iOS 8.0 nebo novějším.

DOOGEE BL5000 je sice smartphone od neznáme značky, ale nabízí skvělé parametry za tak nízkou cenu, že je to až k nevíře. Telefon totiž disponuje 5,5palcovým Full HD displejem (1920 x 1080), 8-jádrovým procesorem MTK6750T s taktem 1.5GHz, 4GB RAM, 64GB úložištěm pro data rozšířitelným o microSD karty, zadním duálním fotoaparátem s rozlišením 2 x 13-megapixelů, 5-megapixelovým předním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů integrovanou v předním domovském tlačítku, podporou Dual SIM, obří 5050mAh baterií a nakonec i poměrně aktuálním Androidem 7.0 (nepodporuje OTA). Na úplný závěr potěší podpora češtiny v systému a nakonec i podpora českých 4G sítí B20 (800 MHz), což jen tak nějaký smartphone z Asie nemá, obzvláště ne za tuto cenu. Navíc v balení k telefonu dostanete kožené pouzdro a fólii na sklo, naopak ale chybí sluchátka.

Lenovo HW02 FB

*Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Priority Line”, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.