Zavřít reklamu

Ačkoliv byl před pár lety “véčkový” telefon opravdový fenomén a využívalo jej opravdu mnoho lidí, s přechodem na smartphony jej valná část společnosti přestala vyrábět a nechala tento typ telefonů takřka zaniknout. Jihokorejský Samsung si však jeho oblibu neustále uvědomuje a na sklápěcích modelech v poslední době usilovně pracuje.

Před nějakým časem jsme vám přinesli informaci o tom, že se jedno “véčko” z dílny Samsungu začalo již v Číně prodávat a druhé, o poznání nadupanější, je zřejmě na cestě. To sice jihokorejští inženýři začali před nedávnem teprve testovat, podle nejnovějších zpráv to však vypadá, že jsme jeho představení již na dosah ruky.

Za výbavu se stydět rozhodně nemusí

V galerii, kterou jste si mohli prohlédnout nad tímto odstavcem, můžete vidět pravděpodobně testovací model Samsungu s kódovým označením W2018 v plné kráse. Oboustranný dotykový Full HD displej o velikosti 4,2” vypadá ve spojení se zlatou a černou barvou na telefonu vskutku parádně. Novinka se však nebude snažit samosebou zaujmout pouze svým designem, i hardware je totiž vskutku obstojný. Procesor Snapdragon 835 zajišťuje spolu se 6 GB RAM paměti opravdu skvělý výkon, který by měl být zhruba srovnatelný s letošními vlajkovými loďmi S8.

Ani na kapacitu baterie si nové “véčko” stěžovat nemůže. Rovných 2300 mAh by mu mělo bez problému na celodenní fungování stačit. Když k tomu navíc přičteme dvanáctimegapixelový fotoaparát na zadní straně, vedle kterého je na fotkách vidět snímač otisků prstů, či 64 GB vnitřní paměti, dostaneme opravdu zajímavý kousek, kterým nepohrdne ani náročnější uživatel.

Pokud jste si však již začali na nové “véčko” brousit zuby, ještě chvíli zadržte. Jelikož se minulý model prodával pouze v Číně, stejný osud může potkat i model tento. Třeba se ale Samsung rozhodne jinak a ve světě se pokusí opět fenomén zaklápěcích telefonů oživit. Uživatelů, kteří by po něm sáhli rovnou, by se totiž našlo skutečně mnoho. Těžko však říci, zda by byli ochotni cenu, která nebude nejspíš za tento krásný kus hardwaru, zaplatit

w2018

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.